Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy osztálytársam eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam eléggé bejön, tippeket várok, hogyan tudnék vele összejönni? RÉSZLETEK LEÍRÁS

Figyelt kérdés
Van pár fiú körülötte, ők is csak próbálkoznak. Mit ajánlotok? Facebokkon írjak rá valamit? (Ha igen, hogyan és mit) vagy esetleg más?
2015. máj. 29. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok!!
2015. máj. 29. 20:28
 2/4 anonim válasza:

Kicsit bővebben esetleg? Szoktatok beszélgetni, vagy a köszönésen kívül semmi? Amúgy, véleményem szerint, nincs annál nagyobb "támogatás", mintha a kiszemelt az osztálytársad, ugyanis rengeteget tudtok beszélgetni. (Én is pont ugyanebben a helyzetben voltam.)


Megj.: Szard le, hogy ki van körülötte, és ki nincs. Te azzal foglalkozzál, hogy mellette legyél, mint "pasija".

2015. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk, kedveljük is egymást, több igazából nem. Köszi a választ és kíváncsi vagyok a tanácsokra.
2015. máj. 30. 13:45
 4/4 anonim válasza:
Tőlem egyszer egy fiú órán levélben megkérdezte, hogy ki tetszik-e nekem valaki, és mondtam, hogy igen, aztán visszakérdeztem, és leírta, hogy tetszem neki.
2015. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!