Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar a kicsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar a kicsi korkülönbség?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amikor a fiú fiatalabb két-három évvel.

Azt vettem észre, hogy a picit idősebb lányok jobban bejönnek. Általában érettebben gondolkoznak, komolyabban lehet velük beszélni, és ez tetszik nekem.

Ez normális?

A legtöbb lány pedig alapból visszautasítja a fiatalabb srácokat, de nem értem ez mitől lehet. (nem vagyok éretlen, korosztályomhoz képest meg főleg)


15F

(ha valakinek esetleg nem okoz gondot egy kis korkülönbség nyugodtan írjon, szívesen beszélgetnék)



2015. jún. 8. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 18 éves a barátnőm úgyhogy megoldható a dolog, előnyt viszont nem jelent 16/f
2015. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam próbálkozott egyszer egy 15 éves srác, de aztán meg mégse akart semmit, pedig összejöttem volna vele. Azért az fontos nekem, hogy külsőre ne tűnjön olyan kisfiúsnak, meg legyen azért magasabb is nálam. De ha minden tetszene a srácban, akkor nem utasítanám vissza csak a kora miatt. 18/L
2015. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, nekem is tetszett már két évvel fiatalabb fiú. Szerintem nyugodtan próbálkozz, ha egy idősebb lány tetszik.
2015. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz a korkülönbség,de általában az a gyakoribb, hogy a lányok fiatalabbak.
2015. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!