Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet a vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a véleménye rólam?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.A múltkor elmentem a lányhoz (szombaton) megkínált pálinkával.(Ő ajánlotta fel a pálinkát,mert úgy volt,hogy máshol találkozunk,de azt mondta ha akarunk inni akkor menjünk el hozzá,a szülei is ott voltak és tudták,hogy inni megyünk.)Koncertre mentünk és 4-en voltunk nála de én érkeztem oda elsőnek,a többiek meg késtek 10-15 percet.Addig vele meg a családjával elbeszégettünk.Amikor jöttünk a koncertről visszafele,akkor úgy voltam részeg,hogy jó kedvem volt (Akkor éreztem az életemben a legjobban magam,és nem ez volt az első amikor berúgtam,nem csak pálinkát ittam.)és azt mondta kapaszkodjak belé pedig tudtam menni magamtól is.

Hétfőn meg mentünk fagyizni és most csak 3-an mentünk.A találkozó helyről késett az egyik,addig egy 15-20 percet beszélgettünk.Miután már oda került a sor hogy ott voltunk a boltban és mielőtt fizethette volna a fagyiját én fizettem,visszaakarta adni de visszautasítottam.És én meg Fb-n írtam neki ,hogy veheti úgy ha akarja,hogy a pálinka ki van fizetve.

És Hétfőn meg nem is ittam semmit és amikor vissza jöttünk csak úgy belékapaszkodtam,de nem tiltakozott megkérdeztem tőle,hogy zavarta-e azt mondta nem zavarta,még meg is kérdeztem,hogy tuti? erre azt mondta tuti.



2015. jún. 17. 08:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És igen a kérdésemet innen másoltam,csak így meg van minden fogalmazva,nem hagytam ki semmit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2015. jún. 17. 08:47
 2/12 A kérdező kommentje:
És lányok nektek így a leírtak alapján mi a véleményetek rólam?
2015. jún. 17. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nekem nem jön be ez a piálás dolog de sztem ahogy viselkedtél azzal nincs probléma. Az h belekapaszkodsz vagy belekarolsz az nem probléma, rendes gesztus volt h fizetted a fagyiját :). Beszélgess vele többet aztán akkor kiderül h alakulhat e valami vagy sem.
2015. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még! :)
2015. jún. 17. 16:34
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy akadt egy vetélytárs! :(

Ma meg a lányt hazakísértem! :D

2015. jún. 17. 22:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy szombaton,nem csak én kapaszkodtam belé.
2015. jún. 17. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Rád hajt, ő adja a kezedbe a lehetőségeket, még bátorít is. Én a seggemet a földhöz vertem volna gyerekkoromban egy csaj így közeledik hozzám!
2015. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítettem! :D


15 éves fiú vagyok.A múltkor elmentem a lányhoz (szombaton) megkínált pálinkával.

(Ő ajánlotta fel a pálinkát,mert úgy volt,hogy máshol találkozunk,de azt mondta

ha akarunk inni akkor menjünk el hozzá,a szülei is ott voltak és tudták,hogy inni megyünk.)

Koncertre mentünk és 4-en voltunk nála de én érkeztem oda elsőnek,a többiek meg késtek 10-15 percet.

Addig vele meg a családjával elbeszégettünk.Amikor jöttünk a koncertről visszafele,akkor úgy voltam

részeg,hogy jó kedvem volt.(Akkor éreztem az életemben a legjobban magam,és nem ez volt az

első amikor berúgtam,nem csak pálinkát ittam.)Amikor jöttünk visszafele a koncertről

azt mondta,hogy kapaszkodjak belé pedig tudtam menni magamtól is.(Tegnap derült ki,hogy a többiek is belékapaszkodtak,csak nem

tudom,hogy a lány nekik is mondta-e,hogy belékapaszkodjanak.)Hétfőn meg mentünk fagyizni

és most csak 3-an mentünk.A találkozó helyről késett az egyik,addig egy 15-20 percet beszélgettünk.

Miután már oda került a sor hogy ott voltunk a boltban és mielőtt fizethette volna a

fagyiját én fizettem ki neki,visszaakarta adni de visszautasítottam.És én meg Fb-n írtam neki

,hogy veheti úgy ha akarja,hogy a pálinka ki van fizetve.És Hétfőn meg nem is ittam semmit

és amikor vissza jöttünk csak úgy belékapaszkodtam,de nem tiltakozott

megkérdeztem tőle,hogy zavarta-e azt mondta nem zavarta,még meg is kérdeztem,hogy tuti?

erre azt mondta tuti.Tegnap meg elmentünk "bulizni" (4-en voltunk) és úgy köszönt nekem meg egy barátomnak,hogy megöleletük egymást.

(Persze külön öleletük meg egymást.(Én és a lány,a bárátom és a lány.))És amikor már ott volt az idő,

hogy nekem menni kellet haza,én mondtam a többieknek,hogy maradjatok nyugodtan hazatalálok,miattam,

ne menjetek ti is.És akkor a lány azt mondta,hogy jön ő is.Így elkísértem haza,és úgy váltunk el,hogy megint megöleltük egymást.

2015. jún. 18. 10:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy szerelmes vagyok a lányba! ;)
2015. jún. 18. 20:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért nem jönnek a válaszok? :(
2015. jún. 19. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!