Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 14/L (Most megyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 14/L (Most megyek gimibe)

Figyelt kérdés
Jövő szeptemberben gimnazista leszek.. és hát ilyenkor mint a legtöbben, én is így nyáron próbálom megtalálni az osztálytársaimat. Sokan leszünk az osztályomban de már most megtaláltam hát.. legalább a felét a közösségünknek. Készítettünk egy messenger csoportot és 3-4 naponta írogatunk, ismerkedünk.. de egy-két emberrel különösen kezd szorossá válni a kapcsolatom. Köztük egy sráccal. Gondolhatjátok. Akárhányszor rám ír elvigyorodom és szívesen beszélgetek vele. már lassan 3 hónapja megy ez így és egyre több mindent osztunk meg egymással. de élőben még nem találkoztunk. pár nap múlva fogunk először és nagyon izgatott vagyok. A kérdés leginkább valami olyasmi, hogy mivel élőben más azért mint a neten, mit csináljak hogy megmaradjon ez a kettőnk közti állapot?? Tudom-tudom. legyek természetes, adjam önmagam.. de mi van hogyha elszúrom? (tinidráma pipa..) Ja és ez egy ilyen osztálytalálkozó lesz.. szóval lesznek ott más lányok is (és fiúk) :/ Köszönöm!

2015. jún. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, eddig sem szúrtad el, gondolj erre. :-) Élőben meg tényleg más, lehet, hogy meg sem bír majd szólalni valamelyikőtök, vagy ugyanúgy folytatjátok majd, mint chatben...
2015. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat igen ha eddig jol ment minden akkor nem lesz semmi baj. Keresd a tarsasagat menj batran oda hozza es ne felj :) A tobbiekkel meg ne torodj!
2015. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél óvatos, de ne fújj visszavonulót az első kudarc után!

Derítsd ki először,hogy a fiú az a komoly "barátnőt akarok " típus,vagy a "hagyjatok az ilyenekkel" 7.-8.-as szinten elakadt egyed.(Ezt csak azért írom,mert ugye senkinek a fejébe nem lehet belátni.) Mert ha az akkor inkább csak haverkodj, és ha be nő a feje lágya akkor bármi lehetséges :) . Ja és gondold meg,hogy az osztálytársaid közül kinek szólsz róla. Hidd el a saját bőrömön tapasztaltam. Ó mintha még csak tegnap lett volna :p

2015. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszönök mindent:)
2015. júl. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!