Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha nem vagyok túl szociális alkat, és a hasonlóan antiszociális nők vonzanak?

Figyelt kérdés
Komoly gondban vagyok a párkapcsolatokkal, voltak barátnő bulikból...stb..de nem jöttünk ki sokáig, ez nem az én világom, gyűlölök szórakozó helyekre járni és átalában nem is hozzám valók az ottaniak, egyszerűen nem vágyom ilyenre, hanem egy hasonlóan bogaras kockára...De hol találhatok ilyen társat? Netes tárkeresőket hanyagoljuk, oda nem az előbb említettek regisztrálnak, hanem a..inkább nem kommentelném, nem akarok senkit megsérteni...Kíváncsi vagyok, bárki tud e erre bármi értelmeset írni. 22/F
2015. júl. 5. 20:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést :)
2015. júl. 5. 20:40
 2/13 anonim ***** válasza:
akkor találsz rá, amikor nem számítasz rá :) ne add fel
2015. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

antiszociális nők vonzanak?

Az akad,könyvtárban egy csomó akad ,magába bolodultak

2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok és hosszú ideje érzem a szívem mélyén, hogy ilyen stílussal lehetnék boldog. A könyvtárban való ismerkedésről nem tudom eldönteni, hogy hatalmas állatság, vagy zseniális :D
2015. júl. 5. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Kajak csinalok antiszocoknak tarskereso oldalt ugylatszik mostmar csak ilyen emberek vannak de legalabb meggazdagodok:D
2015. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fognak regisztrálni :D Mert én sem tenném :D Azon is plázacicák és dugásra hajtó nyomorékok lennének csak rohadt hamar :D
2015. júl. 5. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
A legváratlanabb pillanatban fog rád találni a szerelem, ne keresd csak várd ki. :) Ez tapasztalat.
2015. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, már v 10 éve, de olyan, akit egy ideig annak éreztem mindössze 1 volt, már v 4 éve xDD
2015. júl. 6. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát senki sem mondta, hogy olyan sok van "belőle". De gondolom az az egy is megért minden pillanatot, nem? :) Érdemes várni, ráadásul fiatal vagy még. Azért próbálj meg egy picit nyitni mások felé, ha nem is barátnőt de jó barátokat szerezhetsz akik segíthetnek kilépni a jelenlegi helyzetből. Velem is ez volt..
2015. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki "plázacica" attól még nem szép,hidd el sok ilyent láttam,azt gondolják magukról "hu de szép vagyok" de ha látnád őket pff
2015. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!