Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy csajjal tudom hülyeség de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajjal tudom hülyeség de voltaképp beleszerettünk egymásba neten keresztül (közös ismerősön keresztül ismertem meg) 15 vagyok. (Én a koromnál mindehogy érettebbnek tartom magam, nem nagyképüségből) mit tanácsoltok az első randira? .

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Vigyel ovszert es penzt.Ez a ketto kellhez:D
2015. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. A volt osztálytàrsamnak lesz osztàlytàrsa.....elképesztő vicces vagy...

2...ha csak kötekedsz inkàbb hanyagold... Tanàcsot kértem nem azt h baszogass :* ...nagyon érettnek tünsz :)

3.. Ebben van valami.. De normàlis vàlasz jobb lett volna :D

2015. júl. 14. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
szia, ismerős a helyzet csak én 16 éves vagyok és lány. Köztünk van távolság, még nem találkoztunk de már megbeszéltük hogy hamarosan az első randink egy szép étteremben lesz délután és megvacsizunk aztán elmegyünk sétálni egyet, de szóba jött a mozi is amit inkább második randira választanék. Ajánlom nektek is, olyan programot válasszatok ahol tudtok sokat beszélni, élőben is jobban megismeritek a másikat:) sok sikert
2015. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiyoko22 ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb az ha sokat mentek. Egy helyben üléskor egy dő után kifogyhatnak a témák, de ha menet közben vagytok még azt is megfigyelheted, hogy mit/miket szeret. Na persze a mozi nagyon jó a randikra (pláne ha horrorra mentek és hozzád bújik ha megijed :D ). Valamit enni egy parkban esetleg. Én ennyit tudok javasolni. Mindenesetre sok sikert ;)
2015. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!