Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi fog meg leginkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi fog meg leginkább egy lányban? Mit néztek meg rajta először? Külsőleg és belsőleg mi a fontos nektek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok:)
2015. júl. 21. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
külsőleg tök mindegy,belsőleg az hogy igazán szeressen,kedves,és legyen humora.17/F
2015. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Külső :


-Hosszú haja legyen

-Szép mosoly

-Szép szem

-Vékony vagy sportos legyen


Igazából nálam az összkép fontos. Először egyébként az arcát nézem meg , de a mosoly és a szem nagyon megfog :)


Belső :


-Legyen célja a jövőre nézve

-Legyen őszinte

-Nem árt ha tisztában van az élettel , okos , tanult


Rengeteg dolgot sorolhatnék még ...


Nálam kizáró ok rögtön ha dohányzik , alkoholt fogyaszthat de persze mértékkel tudja hol a határ és ne minden héten .



Illetve az is kizáró ok ,ha könnyen odaadja magát , és fél város átment rajta .


1 kapcsolatom volt egyébként eddig ( 8 hónapig tartott , ő szakított velem ) ,szóval igazából komolyra tervezem a dolgokat.


18/F

2015. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Külső anyira nem lényeg belső kedves megértő legyen szeresen és egy picit legyen "piszkos" a fantáziája ;)
2015. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Először az arcát nézem meg, ezt különösebben nem szorul magyarázatra. Utána a kezeit, de azt több dolog miatt: az egyik, hogy van-e jegygyűrűje, ez megint csak nem szorul magyarázatra. A másik dolog a körmök állapota. Ezalatt nem azt értem, hogy mindig legyen kifestve, ilyesmi (amúgy is jobban szeretem a természetes állapotot), hanem hogy mennyire tartja “tisztán”. Pld ha azt látom, hogy repedezett, koszos, és esetleg még rágott is, ott már feltételezek egy enyhe igénytelenséget, ami akár “máshol” is visszaköszönhet.


Testileg annyira nem szoktam végigmérni, de azért ha nálam magasabb, akkor már feszélyezve érezném magamat. Alkatra viszont egy bizonyos szintű pluszt már nem tudok elviselni.


De ahogy itt többen is írták, inkább a belső a lényeges nekem is, amiket fentebb vázoltam, az csak egy “előzetes tájékozódás”.

2022. okt. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!