Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt randira? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy még nagyjából 3 héttel ezelőtt elmentem a haverokkal bulizni. Volt ott egy 4-5 lányból álló csoport, odamentünk, ahol kiderült, hogy egy iskolába járunk velük, de komolyabban nem ismeri egymást senki. Nagyjából itt véget ért a történet az én szempontomból. Az egyik haverom aztán elkezdett beszélgetni az egyikükkel, mostanra már együtt vannak.


Egy hete tartottam egy házibulit, ahova jöttek a haverok, és már amelyiküknek van barátnője, ők is..

Itt visszatérve az elejéhez, ahhoz a csoport lányhoz.

Ugye a haverom összejött az egyikükkel, és ő is jött, de elhozta a barátnőjét is. Úgy alakultak a dolgok, hogy elkezdtem beszélgetni ezzel a lánnyal, akit a haverom barátnője hozott. (ez a lány is ott volt a 3 héttel ezelőtti csoportban) A lényeg, hogy sokat beszélgettünk, de leginkább csak haverkodtunk. Másnap ráírtam a lányra Facebook-on, és azóta is elég sokat beszélünk. Úgy alakult, hogy igazából nagyon megtetszett a lány, és szeretném elhívni valahova. Egy dolog miatt nem tudom, hogy mit csináljak. Pár hete szakított vele a barátja, és a személyes beszélgetésekből úgy érzékeltem, hogy nem zárta még le annyira azt a kapcsolatot magában. Viszont azt is érzem mostmár, hogy azért annyira nem vagyok neki közömbös, mert a barátnője is kérdezte, hogy mivan velünk, és sejtelmesen mosolygott mellé, mert megtudta gondolom a lánytól, aki tetszik, hogy beszélünk, és gondolom mondott is biztosan hozzá egyéb információkat.


Véleményem szerint ezzel a lánnyal egymásnak lettünk teremtve, mint gondolkodásban, érdeklődésben, viselkedésben, és sorolhatnám még sokáig.


A lényeg az, hogy nagyon tetszik, csak soha nem volt még barátnőm, és nemtudom, hogyan hívjam el valahova úgy, hogy ne legyen annyira feltűnően nyomulós a dolog.

Szeretnél lépni, bár nem akarom annyira elsietni az egészet, mert abból szerintem csak pofára esés lenne.


Előre is köszönöm a válaszokat :)

hozzátéve: 14/L ; 16/F



2015. júl. 23. 00:28
 1/4 Rézfacú_Bagoly válasza:

Szia!


Figyelj, ha nem zárta le magában, beszélgessetek arról. Nekem eddig még bejött:) Segíts neki. ..Egyöntetű véleményem, hogy ne tökölj, a lány jelzései egyértelműek, még ha neked nem is. Szóval, holnap első dolgod legyen, hogy elhívod. Fagyizni, üdítőzni, akármi. Beszélgessetek, próbálj közelebb kerülni hozzá. Ha neki túl nyomulósnak tűnne, -amit igen kétlek- de ha mégis, akkor azt úgy is észre fogod venni rajta, és lassítasz. Ennyi. Összejön? Össze fog jönni. Biztos hogy összejön? K**vára össze jön :D ... Na sok sikert:)

2015. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :D

Bízom benne nagyon, hogy összejön, és valahol mélyen tudom én is azt, amit leírtál, csak szükség van a megerősítésre :D

2015. júl. 23. 01:37
 3/4 anonim válasza:
fontos, hogy lássa hogy van önbizalmad. legyél határozott, de kedves és figyelmes. imádni fogja. és majd mesélj hogy hogy alakult! hajrá!
2015. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Sajnos ezen a héten már nem lesz lehetőségem találkozni vele, mivel nincs otthon :(


Majd írok, hogyan alakult a dolog :)

2015. júl. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!