Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi volt a legkínosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legkínosabb és/vagy a legviccesebb csajozási/pasizási élménye?

Figyelt kérdés
Csak hogy nevethessek egy jót :")
2015. aug. 4. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl amikor kétszer fűztem be ugyanazt a csajt ugyanazzal a szöveggel, mert nem emlékeztem rá hogy egyszer már meghúztam. A vicc hogy ő emlékezett rám és mégis hagyta magát #ribizli
2015. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem nekem volt kínos.

Egyik legjobb barátom el volt szállva,hogy milyen jó csajt fűz,tökre beleszeretett meg minden.

Aztán egyik házibuliban,ahol voltunk vagy 15-en,és csak 2 embert ismertem,felszedtem 1 csajt,üres szobában le is feküdtünk. És reggel miután felkeltünk lőttem egy szelfit,én félmeztelen,a csajon takaró nyakig. És elküldtem neki,akkor írt vissza,hogy mekkora egy mocsok szemétláda vagyok,kiderült,hogy ezt a csajt fűzi.

18F

2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Valahol már láttalak, nem vagy drogos esetleg?" khm...
2015. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Multkor koncerten voltunk baratnoimmel, es odajott egy srac koncert utan.

-Szia! Hany eves vagy?

-Szia, 16.

-Bażmeg... en meg lassan pedofil.

Ezen akkor jot rohogtunk (vele es nem rajta!), ra 5 percre kijelentette, hogy baromi nagykepu vagyok es meg par perccel kesobb megkerdezte, hogy biztos nem jon-e be nekem.


Egyebkent, ha magadra ismersz: remelem talalkozunk a 76.-on (??) is, probald nem lekesni! Am jo arc vagy.

2015. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Haver szalagavatóján csaj ült az ölemben egy széken.

Egy vékony srác fűzött egy nála kétszer nagyobb csajt, majd amikor belemelegedtek, srác leült a mellettünk levő székre, csaj az ölébe, azzal a lendülettel kitört a szék lába, szegény srác az ingemet markolva próbált menekülni a súly elől, de a gravitáció győzött, mind a négyen a földön kötöttünk ki.


Srác felállt, majd hatalmas bocsánatkérő boci szemekkel jött oda: "öcsém, nem tudtam hogy ilyen nehéz"...

2015. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Strandon volt egy nagyon vicces, de sikeres csajozási kísérletem.


Hidegvizes 2.5 méter mély medence:


Én: Vajon mennyire hideg ez a víz?

Csaj: *belelök. Hát ennyire *mosolyogva beleugrik, de nem tud úszni.

Én*kihozom a vízből, megnézem hogy lélegzik

Csaj: *megcsókol


fél éve véget ért a kapcsolatunk.

2015. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Strandon volt egy nagyon vicces, de sikeres csajozási kísérletem.


Hidegvizes 2.5 méter mély medence:


Én: Vajon mennyire hideg ez a víz?

Csaj: *belelök. Hát ennyire *mosolyogva beleugrik, de nem tud úszni.

Én*kihozom a vízből, megnézem hogy lélegzik

Csaj: *megcsókol


fél éve véget ért a kapcsolatunk. :(

2015. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!