Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek hohy tetszik ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hohy tetszik ez a "randira" hívás?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok. Annyi lenne a nagy tervem hogy tanévnyitón odamegyek hozzá, és szimplán beszélgetünk (közös témát keresek). Esetleg ha ott vannak a barátnői akkor őket hogy koptathatnám le?

Egy párszor terveztem hogy elhívom, az igazat megvallva nem nagyon van önbizalmam, félek hogy balul sül el. Valami önvizalom növelő a nyár végére?

Az olyan válaszokat ha lehet mellőzzük mint: nem ezzel kéne foglalkoznod., bezzeg az én időmben…. Ennyi lenne a nagyon tervezett tervem. Köszi a hasznos válaszokat!



2015. aug. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az évnyitón, ott nem tudtok kettesben lenni. Várj egy pár napot és a szünetben csináld ugyanezt amikor egyedül van éppen.
2015. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem bejött volna ha az évnyitón félre hívnak és el hívnak randira. Az ünnepi ruha elegánsabbá tenne téged. De szerintem is várj vele mert nem minden lány egyforma.
2015. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és ugy birod lekoptatni őket hogy csak oda mész és félre hivod hogy kettesben birjatok beszélgetni, úgyis el fogja mondani a barátnőinek
2015. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne ciki megkérni hogy ne mondja el? :c egyébként a félrehívás nem tudom miért nem jutott eszembe. Azért akarom az évnyitón mert akkor megy a sürgés-forgás, és mintha ugyanolyan embereket látnék -mármint hogy fehérben mindenki észre sem vesznek-. Várom a további válaszokat, titeket felpontoztalak!
2015. aug. 6. 22:45
 5/6 anonim válasza:
Évzáró után kérdezd ők, amikor egyedül marad esetleg
2015. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megkéred, hogy nem mondja el, elmondja, hogy megkérted, hogy ne mondja el:D (valószínűleg) Törődj bele:)
2015. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!