Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Két fiú akar velem randizni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú akar velem randizni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és még soha nem volt barátom, sőt soha nem is randiztam, nem csókolóztam. :S Korábban elég fiús voltam, meg nem nagyon adtam a kinézetemre. Most csinosabb ruhákat hordok, jobb frizurát vágattam és úgy látszik hogy néhány fiúnak felkeltettem az érdeklődését, mert az elmúlt 3 napban ketten is elhívtak valahova.

Kicsit beparáztam, mert még soha nem randiztam senkivel, most meg egyszerre kettő. És az a baj hogy nem tudom, melyikükkel mennék el szívesebben. Egyiküket sem ismerem túlzottan - az egyikkel most nyáron ismerkedtem meg egy táborban, ahol tök jól kijöttünk és jókat dumáltunk, a másikat a suliból ismerem látásból, de sokat nem tudok róla. Kinézetre mindkettő elég helyes, ez nem döntő tényező :D


Legszívesebben elmennék mindkettejükkel, de ez milyen már? Tegyük fel, péntekre lebeszélem az egyikkel, vasárnapra a másikkal. De ha a pénteki randi jól sikerül, akkor milyen gáz lenne elmenni vasárnap egy másik sráccal. :S Ha viszont nem megyek el a másikkal, honnan tudom, hogy vele nem sikerült volna-e még jobban a randi?


Segítséég, mit lehet ilyenkor tenni? Amúgy is tiszta stresszes nekem ez a randi-dolog így elsőre, és most még ez is bonyolítja. :D


2015. aug. 16. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd listát mindkettőjükról. Negatívumok és pozítivumok. Így jobban átlátod és hallgass az ösztönödre, tudni fogod hogy melyikkel lenne jobb:)
2015. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy tényleg nem ismerem őket. Vagyis az egyiket annyira, hogy a táborban néha hülyültünk meg jól eldumálgattunk, de semmi komoly. Szimpi volt, viszont ellene szól, hogy másik városban lakik, bár nem nagy távolságra.

A másik srácban az szimpi, hogy tudom hogy az iskola egyik legjobb tanulója (szeretem az okos fiúkat :D), meg a Facebook profilja alapján van egy közös hobbink, aminek nagyon megörültem, mert nem sok ilyen emberrel találkoztam eddig. :D Élőben még talán nem is beszéltünk, de az üzenete alapján nagyon megfogott. :) A másik viszont élőben is szimpi volt...


Jaaaj :D

2015. aug. 16. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Először találkozz mindkettővel, és irányítsd úgy az eseményeket, hogy max ártatlan kis flörtölgetés legyen, így megismered mind a kettőjüket. Utána írj listát és akivel jobb azzal folytasd a randizást. :)
2015. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Verekedjenek meg érted. Csak egy maradhat!
2015. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.
2015. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszerű dobj fel egy érmét egyik oldala az egyik srác másik oldala a másik srác azzal menj amikért jobban szurkolsz h őt dobd a pénzzel
2015. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!