Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy fontos kérdésem. A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy fontos kérdésem. A barátnőm 6. os én pedig 8. os és szeretném elhívni valahova de nem tudom mit szólna hozzá és ha mégis eljönne velem miről beszélgessünk és mit csináljunk?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit szeretnétek..
2015. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehat meg sosem hivtad el sehova, nem beszeltetek egymassal, nem csinaltatok egyutt semmit ... akkor mitol a baratnod?
2015. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "barátnőd" de nem tudsz neki mit mondtani?

Waow...

2015. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy klise De mit szolsz a mozihoz, cukraszdahoz, vagy szinhazhoz, esetleg go kart vagy Bobozas?

Emberek haldoklik a komunikacio... Ha a baratnod csak beszelgettel mar vele valamirol, De ha uj keltu a dolog akkor ismerkedjetek. Kedvenc film,zene,könyv,etel,legjobb/legrosszabb elmeny, eletcelok...

18/L

2015. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még új a dolog és nem ismerem olyan nagyon
2015. szept. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!