Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján tetszhetek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszhetek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Most kerültünk egy suliba, és első nap felfigyeltem már erre a fiúra.Úgy láttam, hogy ő is azért érdeklődik felém.

Órákon is ültünk egymás mellett, meg mondta hogy skypolhatnánk este és skypoltunk is, ahol kérdezgetett ilyeneket hogy mi a fiú ideálom, bejön e nekem ő mint fiú, szóval így célozgatott.Aztán egyik nap olyan fura volt, nem beszéltünk meg semmi, aztán megkérdeztem a padtársam, és elmondta hogy neki azt mondta a fiú hogy bejövök neki.

Nekem is tetszik ő és el is mondtam neki.De valahogy olyan fura lett..rám ír beszélgetünk, meg a suliba is azért, habár bevallom kicsit félek odamenni, mert mindig van körülötte valaki, és most mintha ő sem közeledne annyira felém, mármint nem ül mellém, és nem tudom hogy csak nem mer vagy valami egyéb.

Szerintetek?Lenne esélyem nála?Próbáljak meg én jobban nyitni, és célozni arra hogy nagyon tetszik, vagy hagyjam rá a dolgot?

16l



2015. szept. 12. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet batortalan egy kicsit. Sztem probalkozhatsz te is. :)
2015. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Oszinten ezt igy ahogy elolvastam , eszembe jutottak nekem is a hasonlo emlekeim ... ( mastol kerdezzuk hogy vajon bejovunk-e neki ? ... meg ijenek ..).

En peldaul soha sem mondtam meg egy lanynak sem , hogy tetszik , mert en is feltem . De ezt igy 18 eves fejjel atgondolva butasag , ha tenleg tetszik a fiu es nem kezdemenyez , akkor kezdemenyez te nyugodtan ( es szerintem az hujeseg hogy csak a fiu kezdemenyezhet ..... )

2015. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!