Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Segítség! A barátnőm "barátja"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A barátnőm "barátja" bejön és látszólag én is neki. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete minden másnap találkozok egy közös ismerősünkkel és minden nap van olyan ,hogy pár percig kettesben maradunk. Olyankor olyanokat mond el nekem ,ami elég személyes és olyan jeleket küld felém amiből azt veszem le ,hogy tetszem neki. Viszont van egy bökkenő. Egyik legjobb barátnőm azt állítja, hogy alakulóban van köztük valami,de mikor a srácnál terelődik erre a szó és haverja kérdezte tőle (úgy,hogy ott volt barátnőm is) akkor azt mondta hogy nem tetszik neki senki és rám nézett a szeme sarkából akkor azt gondoltam ,hogy tuti én tetszem neki. (Nekem még nem volt barátom) Félek hogy emiatt összevesznék barátnőmmel ezért nem merek a srác felé kezdeményezni,de az a baj hogy borzasztóan tetszik a srác és nem tudom elfelejteni. Mit tegyek? (A srác 17/F)
2015. nov. 21. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
barátnőd szóval kopol a pasiról mint a rozsda a rozsdamarótól
2015. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!