Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kifogást keresek miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogást keresek miért nem tudok elmenni az első randinkra?

Figyelt kérdés
Előszőr mondta nekem hogy komoly kapcsolatot akar tőlem én bele mentem de később rájöttem hogy nem olyan hosszút most hétvégén lenne az első randink de nem akarok rá elmenni mit mondjak neki hogy ne bántsam meg vele a fiut?valami olyasmi kéne hogy tanulok vagy hasonló csak kicsit jobb és szerintetek felkészitsem rá a héten fokozatosan hogy pl holnap mondom neki h egy hét múlva nagy doga

2015. dec. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte!!!!
2015. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem a problémádat a fiúval.

Egyszerűen mond meg neki hogy nem akarsz vele randizni,szánalmas leszel ha egy kifogás mögé bújsz.

2015. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(Osztaly,evfolyam vagy sulitars)Egyik delutan mond nem vagy jol(de csak igy lazan pl:hallod nem nagyon erzem jol magam)es ennyi vagy az elethuseg kedveert ehetsz ossze mindent
2015. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy nagyon sajnálod de nem tudsz vele találkozni,mert az anyukád leküldött a boltba kókuszreszelékért ;)
2015. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kibúvót keresel, inkább mond meg neki az őszintét. Én, ha kifogást keresnék egy randira, akkor azt olyan bűntudatosan tennèm, hogy csak na.
2015. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!