Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Te mennyit lennél hajlandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyit lennél hajlandó utazni (időben és távolságban is) egy lányért/fiúért, ha tegyük fel ingyen utazol?

Figyelt kérdés

Csak egy szimpla elméleti kérdés :)

Mennyit érne meg neked a másik hogy láthasd? :)


Ja, és mondjuk legyen úgy hogy ha nagy a távolság akkor nála is tudsz aludni és másnap jössz vissza :)



2015. dec. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár az ország túloldaláig is,és én tényleg meg is tudom oldani ingyen szóval.. :) 26/F
2015. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 perc busszal 10-20km, de csak mert itt lakik az az álomnő:D Tudom nem erre gondoltál, de ez is válasz a kérdésre, ráadásul én még az eszközt is megadtam.:)
2015. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hoppá nem 26 hanem 16/F :D
2015. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, de ha messze lakna, akkor hajlandó lennék külföldre is menni:D
2015. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű beszélni, hogy elmennél az ország másik végére is..

Ja, hogyan? Havonta egyszer? Az minden csak nem kapcsolat.

Egyszer mentem 60km-t, hogy találkozzak egy csajjal, többet annyit sose:) Oda vissza 120km, csak az út volt 2 óra.


Annyit utaznék, ami kényelmes 30-35km. Kocsival 20-25 perc.

Vagy ami közelebb van:D


Viszont ha lenne egy barátnőm, akivel együtt vagyok, de elköltöznek, akkor marad a szakítás és a felejtés.

2015. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez tényleg jogos!:) Mondjuk én itt most máshogy képzeltem el a helyzetet, úgy, hogy ritkán találkoznánk, de biztos hogy látogatnám.(Tehát nem minden nap utaznék annyit, vagy nem minden héten, hanem mondjuk havonta egyszer meg ilyesmi). Hála istennek már úgy is láthatnám, hogy gép előtt ülök.:D De van aki hozzá tud szokni ehhez amúgy. Pl a kamionosok, akik szinte alig vannak itthon sokszor. Ismerek olyan csávót, aki hetente utazik a bnőjéhez 60-70 km távolságba.:)
2015. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagyon ilyen max távom, talán 2 órás út, de a lényeg annyi, hogy legalább annyi időt vele tudjak tölteni, mint amennyi az út oda vissza.
2015. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ott aludhatnék, akkor 2 és fél óra a limit, autóval, vagy vonattal, buszon lehet, hogy nem bírnám :)

15/l

2015. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!