Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt, hogy találkozzunk, akkor beszélgettem vele először többet. De rájöttem, hogy nem szeretnék tőle semmit. Mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés

Nagyon nem jött be a csaj stílusa. Nem az, hogy irritált, de akkor se szeretnék egy ilyen lánnyal együtt lenni. Nem sok jóhoz vezetne, ha már most is zavar...

De nem tudom, hogy mi legyen most. Mondjam neki, hogy mi a helyzet, vagy ne mondjam, csak ne keressem a társaságát? Mit tegyek?



2015. dec. 22. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Verd a fejedet a falba. Minden lányt összetörtök.
2015. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a) nem foglalkozol vele, elfelejted, kész

b) elmondod neki hogy nagyon sajnálod, de nem jön be neked, és te nem szeretnél tőle semmit

2015. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább akkor mostmár annyi méltóság legyem benned, hogy elmondod mi van nem pedig csak lesz@rod. :)
2015. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!