Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Előző héten szünet elkezdtével kezdtem el chatelni az egyik különórás csoporttársnőmmel(már legalább 4-5 éve ismerem), és eldöntöttük hogy moziba megyünk majd együtt, mint barátok(ez jövő héten lesz)...mindennap hosszasan dumáltunk és tegnap elmondtam neki, hogy szeretem, és ő is azt mondta, hogy ugyanígy érez...mindenesetre megyünk moziba, meg minden, de el kezdtem stresszelni, hogy ez talán nem lesz olyan jó így ebben a szituációban, ugyanis hallottam hogy első randin inkább beszélgetni kell meg ilyenek....tervezem hogy utána sétáglgatunk még esetleg be is ülünk valahova kajálni(meg egy csók). de annyira tanácstalan vagyok. Vajon ez így jó lesz?-már nem akartam a mozit lemondani csak ezért, nem akartam megkavarni az egészet...tudnátok adni tippeket,tanácsokat, hogy jó-e ez így, vagy nem???Köszi előre is

14/F



2015. dec. 27. 15:39
 1/8 NeymarjrLau ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen jó, annyi hogy mozi közben nem nagyon lesz időtök beszélni, de ha utána még kajáltok, akkor rendben van:)
2015. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mozi után mindenképp legyen még mászkálás meg duma, mert hülyén nézne ki h "jó volt a film nem?" "de. na szia, suliban találkozunk!"

szóval mindenképp legyen:)

a stressz miatt ne aggódj, ez természetes

2015. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajan még csak nem is egy suliba járunk....egyébként köszi a válaszokat
2015. dec. 27. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azok tökéletesek, jobbat nem tudok mondani. Szerintem jó lesz így.
2015. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg hívd el a mozi előtt (akár napokkal) valahova, vagy találkozzatok pár órával a mozi előtt, hogy ne a mozival kezdjetek, hanem tudjatok beszélgetni, de utána mindenképpen beszélgessetek még.
2015. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
maga a találkozás kedden lesz, mert hétfőn dolga van, aztán a többi napokon már az újévre is lehet készülni...kedden is megy 4-re edzésre, de a mozi délelőtt van, így még szerintem lesz idő másra is
2015. dec. 27. 16:11
 7/8 anonim válasza:
Semmi gáz nincs abban hogy első alkalommal ezt csináljátok randin. Én 15 évesen első randin megdöntöttem egy 17 éves lányt, de együtt vagyunk. Ezen ne rágódj. Lazának kell lenned, mert ha izgulsz, akkor ráfeszülsz az egészre, és amire ráfeszül az ember, azt tuti elszúrja. Rajzolok, és régebben mindig rágörcsöltem. Az lett a vége hogy elkapkodtam és valami teljesen más lett a rajz... nyugi. ;) magadat add,hogy ne másba szeressen, hanem beléd.
2015. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvolt a randi jo volt kosz a segicsegeket
2017. júl. 29. 00:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!