Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első randim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első randim egy lánnyal. Az úgy jó ha találkozáskor adok arcra puszit? Ha sétálunk fogjam mindig a kezét? Elköszönéskor megcsókoljam szájon vagy inkább csak arcon? Tanácsokat szeretnék kérni

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 10:05
1 2
 1/11 Lekváros Uborka ***** válasza:
76%
Igen
2015. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 >_< ***** válasza:
92%

Szerintem ez kicsit tolakodó lenne, attól hogy randira jött veled még ne kezed barátnődként.

Másik oldalról nézve, olvastam már arról hogy az ilyenekkel minél többet vársz, annál nagyobb hatást érsz majd el amikor például tényleg megfogod a kezét.

2015. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Arcra puszi jó.

Randira mész és nem a barátnőd, ne fogd meg a kezét. ELSŐ RANDIN O.o

Elköszönéskor is csak arcon.

2015. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan megcsokolhatod randi kozben es a vegen is, ha ugy erzed. A kezet meg ne fogd meg, mert meg nem jartok! 20/f
2015. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

#4: Igen, ez tényleg logikus, hogy a kezét nem foghatja meg, de bármikor megcsókolhatja....akkor meg se csókolja, hiszen még nem járnak.

Egyébként első randin, szinte 0 ismeretséggel normális lány nem engedi a csókot, sőt, első randi nem is erről szól, hanem egymást jobban megismerni.

Vagy nincs idő legalább a második randiig várni, vagy mi a tököm van?

2015. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Jajj ne mar, miert ne csokolhatna meg az elso randin? Tudod, hogyha nem adod jelet annak, hogy tobbet akarsz, akkor siman baratok lesxnek vegul.. A kezfogas arrol szol, hogy megmutatjuk a vilagnak, hogy igen egyutt vagyunk, mig a csok csak azt, szimpatikusak vagyunm egymasnak, de az meg nem olyan komoly elkotelezodest jelent :) Az meg hogy 0 ismeretseg.. valahogy csak meg beszeltek randit ;)
2015. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

#6: De valamiért az én válaszom 100%-os lett és a tied 0 ;) De lökjed csak nyugodtan a hülyeségeid tovább..

Már többet közt a randival is jelét adjuk, hogy többet akarunk, valamint megannyi más dologgal, és nem azzal, ha letámadod egy csókkal rögtön...Nekem idáig mindig sikerült nem csak barátoknak maradni, pedig sose volt első randis csókom. Hogy is csináltam ezt? Talán nem vagyok balfa.sz?

2015. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, mindig megcsókoltam a lányt, és senki se érezte, hogy letámadom, de bocsi én nem fogok személyeskedni :)A mai világba nem hívsz randizni egy lányt, úgy hogy szeretnélek elvinni randira, hanem elmentek valahova, és ha nem csokolod meg akkor csak barátkoztok. (Japánban máshogy van de ez mind1 :D) Én a saját tapasztalatom osztottam meg, te a tied, ennyi...
2015. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából 1 hónapja írogatunk és már láttuk egymást többször is
2015. dec. 30. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
#8: Én sem személyeskedtem. De vannak lányok, akiknek gyors az első randis csók...mint látod, nekem is az (pedig nem vagyok lány). Ezért jobb legalább a második randiig várni, semmiről sem fognak vele lekésni és valószínűleg egyiket sem fogja időközben elvinni a kaszás.
2015. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!