Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdjem le a félelmeket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a félelmeket?

Figyelt kérdés
Más lány is ennyire fél mint én? Volt egy fiú aki elhivott még régebben randira( nem mertem elmenni egyedül ezért meg plusz barátokat is meghivtunk) pedig akkor meg nem is tetszett a fiú. Mostmár tetszik és eléggé alakulóban vannak a dolgok, csak attól felek h megint elhiv valahova :D elég jó lenne, csak annyira besz.ri vagyok :P itthon is amikor chateltunk annyira ideges voltam szakadt rólam a víz meg remegtem, nagyon tetszik :P és gondoljatok bele ez egy chatéles közben volt, mi lenne velem eloben :D nagyon ciki lenne

2016. jan. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs mitol felned :D ha tetszel neki ugyis össze fog veled jönni :D ha elesel pl az is csak aranyos :D ki fog nevetni de nem rosszindulatbol :D csak nuygi van :D ezt nem lehet elrontani :D
2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki és kedvel téged, akkor csak jól jöhetsz ki :P Mondjuk az nem jó, ha annyira izgulsz, hogy nem mersz mondjuk beszélni, de szerintem létezik nálatok egyfajta aranyos izgulás :DD
2016. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát iegen van oan fiu aki ak is radmaszik ha nem akarod xD
2016. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!! :) sztem mond el neki őszintén h ennyire izgulsz és h amiatt mert h ennyire tetszik és nem akarod elszúrni! :) arinak fogja tartani, jobban oda fog figyelni rád és az egójának is jól esik majd ;D

Te meg nyugodj meg! :) hiszen tetszel neki! :D

2016. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod elrontani nyugi a srác is lehet tiszta ideg lessz ozt o fog bénázni...
2016. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek :)
2016. jan. 30. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!