Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akik nagyon nem mernek lépni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy van-e olyan,hogy egy fiú annyira nem mer lépni a kiszemeltje felé,hogy csak bámulja sokszor,de a lehetőségeket nem ragadja meg,mert annyira fél,vagy pedig kicsit bénuska,és nem veszi észre ezeket a helyzeteket..pl.van egy üres szék a lány mellett,de a fiúnak nem esik le,hogy "jéé,most mellé ülhetnék",vagy pedig leesik,de nem mer odaülni,vagy például ha beszélgetnek a lánnyal,akkor nagyon jól elbeszélgetnek,de amúgy meg ritkán mer hozzászólni a lányhoz és nem meri megszólítani...vannak ilyen fiúk?

2016. jan. 29. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2016. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vannak.
2016. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És miért nem használják ki a lehetőségeket?Amikkel közelebb kerülhetnének a lányhoz,és adott a dolog,hogy megtenné,de mégsem teszi,míg én már 600x megtettem volna a helyében..
2016. jan. 29. 23:36
 4/23 anonim válasza:
100%
Mert fel a kudarctol.
2016. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, a 4-es pedig jól írja ha eleget koppan a bogár a szélvédőn egyszer csak észbe kap és kikerüli. A csalódás az egyfajta kudarc a kudarcot meg senki sem szereti.

17/F

2016. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

En.

Ha nemvagyok reszeg,akkor igy ahogy leirtad ilyen vagyok.:)

Mert nemvagyok kivancsi a visszautasitasra:D

17/F

2016. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Felunk a csalodastol. Igy inkabb megse probaljuk.
2016. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Felismerni éppenséggel felismerem az ilyen helyzeteket, múltkor is ott ült a kiszemeltem egyedül az egész szünetben. Az igazság az, hogy a kudarctól is félek, meg amúgy se vagyok olyan barátkozó típus (akit megismerek azzal kedves vagyok de nem megyek oda ismeretlenekhez barátkozni :D). A másik probléma hogy ha ideges vagyok vagy izgulok egyszerűen kikapcsol az agyam és nem jut eszembe az égvilágon semmi, de szó szerint semmi. Aztán meg olyan mintha kettő ember lennék egybe vagy nem is tudom, mert az egyik felem meg szeretné ismerni a lányt, egy barátnő is jólenne ugyanakkor nem biztos hogy nekem még kéne barátnő az ilyen fiú-lány barátságokba nem nagyon hiszek főleg nem így hogy én már alapból többet érzek :D Viszont nézni szeretem (nem feltünően bámulni), olyan jó érzéssel tölt el ha láthatom még csak pár másodpercre ks :) Szóval eléggé összetett dolog ez legalábbis nálam biztos :D
2016. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló! És ilyenkor mit tehet a lány? Ha küldené ezerrel a jeleket, akkor sem mennél oda?:)
2016. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sok kosarat kaptam sose akartak megismerni (sokat pletykalnak rolam ezert is kerulnek) aztan beleuntam es vegul csak bameszkodok kifele a fejemből nincs kedvem mégegyszer aterezni azt amit legutoljara kaptam.... Ugy beszelt velem mint valami nem is tudom meg a kutyaval se beszelnek igy :D es olyanokat mondott rolam hogy csak neztem mirol beszel na azota nem megyek senkihez oda es nem erdekelnek mar a nok nelkuluk boldogabb vagyok.
2016. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!