Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Milyen az, ha egy fiú megadja a telefonszámát egy kis cetlin?

Megtetszett egy lány egy olyan helyen, ahol nem nagyon lehet beszélni (könyvtár). Hogy veszi ki magát az, ha indulás előtt átnyújtom a telefonszámom egy kis papíron? Nem udvariatlanság?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, telefonszám, lány, fiú

2016. febr. 24. 14:46  Privát üzenet  

A válaszok
inkább kérdezd meg a nevét és vedd fel fb-re

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. febr. 24. 15:24 Privát üzenet
hát szerintem túl nyomulós dolog.

# 2/2Időpont 2016. febr. 25. 14:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Simon Gábor fejlődésneurológus magánrendelésének telefonszámát megadja valaki? (Szfvár)
Mennyire gyakori, hogy egy ügyintéző megadja a saját telefonszámát?
Mi a helyzet akkor, ha elkértem a csaj telefonszámát, de ő nem adta meg? Azt mondta hogy talán majd máskor megadja. Ez mit jelent?
Aki használ facebookot mind megadja a telefonszámát?
Ha a lány magától megadja a telefonszámát mit jelent?
Ha a lány megadja a telefonszámát magától anélkül, hogy kértem volna randizás előtt, mit jelent?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!