Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy lánnyal és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal és utánna aztmondta hogy nemtudja akar e még találkozni?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete beszelgetunk talalmoztam vele es nagyon jo volt egesz este setaltunk es beszelgettunk a vegen szajrapuszival koszontem el tole megkerdeztem tole baj e aztmondta nem es adtam neki meg1et masnap beshelgettunk negint es rakerdeztem h akarna e megegyszer talalkozni aztmondja h nemtudja mondtam neki h nembaj ha nem mondja el oszinten nem bant meg es aztmondta utanna is h nem ez a baj hanem tenyleg nemtudja szerintetek erez irantam valamit vagy csak nem akart megbantani?

2016. febr. 29. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a sajat "demonjaival" kuzd

Nem biztos hogy nem akar egy komoly parkapcsolatot

Es nyugi ha a lanyok nem tudjak mit akarnak az normalis :) az hogy tetszel e neki azt te neked kell EPE i de az egy jo jel ha szajon pusziltad es hagyta is :)

2016. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nég nem felejtette el az exèt.

Adj neki egy kis időt

2016. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donmogyoróscsirke ***** válasza:
filózik hogy mi legyen. Ne rágódj ezen.
2016. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!