Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha en nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha en nem akarok kapcsolatot csak kavarni, flortolni?

Figyelt kérdés

Pl olyanra gondoslk h vemegyunk haverokkal a varosba este es ott egy fiuval megoleljuk egymast meg hasonlok max smarolnanak de semmi komolyabb

A helyzet az h eleg sok fiunka bejovok es ha jol elvagyunk meg tetszik is de en nem akarok kapcsolatot. Egy az h nem ferne bele az idombe (nehez suliba jarok..)

Masik medig nem birom az olyanokat akik egyfolytaba egyutt vannak sulve-fove a baratjukkal.

Meg nem birnek mindig vele lenni.

Egyszer volt meg csak baratom es akko is ez volt. O ha lehetett volna mindig velem lett volna. Es ez sok volt. Mondjuk talalt is mast maganak akivel sokat egyutt volt. Es szakitottam vele. Azota is probalkozik.

Most is van egy fiu aki bejon meg aranyos, jofej de leget h tobbet akar es nekem eleg lenne ha neha talalkoznak. Es rossz lesz visszautasitani.

Mit gondoltok?

Ja es nem erzem h keszen allnek egy kapcsolatra.

15/L (a korosztalyomhoz kepes jo lany vagyok)


2016. márc. 16. 18:56
1 2
 1/12 DavidGlock ***** válasza:
Hat mi a gorbe fszert nem itt laksz ahol en vagy miert nem ismerlek :/
2016. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Hidd el! Inkabb utasitsd vissza, de azt hogy szivatod, az csak rosszabb! Egyebkent, lehet bele megy. :D egy ismerosom is igy volt, es hat a kavarasbol, komoly kapcsolat lett. :D
2016. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
attól függ neked mi fér bele a kavarásba?
2016. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha szoba jon mindenkepp elmondom neki!

Mert tenyleg egy kicsit sem vagyom kapcsolatra.

2016. márc. 16. 19:11
 5/12 A kérdező kommentje:

Tapi (oleles, megfogja a derekam)

Simogatas, es esetleg csok

Nem gondolok semmi "olyan dologra"..

Azt majd par ev mulva ha szerelmes leszek

2016. márc. 16. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Jó út a ri.bancság felé....

Még csak 15 vagy, hova akarsz te még érzelmek nélkül csókolózgatni??

Ne haragudj, de ez nagyon gáz....Kérdezd meg anyukádékat, biztos rajongani fognak az ötletért..

2016. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mar vartam h valaki ilyet irjon...-.-

Szerintem az gazabb lenne ha mindenkivel osszejonnek aki mar ram ir.

Nem vagyok olyan lany. Ezt most vagy elhiszitek vagy nem.

Amugy meg ha tortenne valami "kavaras" valakivel akkor az olyan szemely lenne aki fontos nekem.

Bevallom felek a kapcsolattol. Felek h nem leszek eleg jo neki. H nem tudnam a baratom annyira szeretni mint ahogy o engem.

A volt baratomnal is ez volt es talalkozgatott mas lannyal is. Ezek uan en nem tudnek massal osszejonni.

Igy viszont nem kell megfelelnem senkinek.

De meg igy is ereznek a fiu irant valamir csak nem lenne kapcsolat.

2016. márc. 16. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed tulzásokba ,akkor ok
2016. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Mert akkor kavarásra jó leszel valakinek, ugye? Ha kapcsolatra nem, akkor kavarásra sem.

Egyébként mire való ez a kavarás? Semmire.

2016. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kapcsolat tul bonyolult
2016. márc. 16. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!