Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar eljönni a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljönni a lány randizni? 15/f

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már 20 napja írogatok. (Naponta írogatunk, telefonon még még sajnos nem beszélgettünk)Tegnap megkérdeztem tőle hogy van-e kedve egyszer valahova eljönni ( mozi, fagyi)

De ő azt mondta hogy nem tudja, még meggondolja.

De ma olyanokat írt (meg vagyok fázva és nagyon fázom) hogy ő szívesen összebújna velem hogy ne fázzak. Meg egy csomó szivecskét..

20 km van egymás köztünk

Nem tudom mitől fél :$

(2x hívtam el randira de ő azt mondta hogy majd még meggondolja)

Ez mit jelenthet?



2016. márc. 20. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
előbb utóbb el fog menni veled szerintem.
2016. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talan 20 k m nem olyan sok
2016. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fura a csaj az biztos. De ha ilyet írt akkor szerintem nyert ügyed vn csak puhítsd csak
2016. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akar tőled semmit, csak unaloműzésnek jó vagy neki és élvezi, hogy kicsit szórakozhat. Arra is van minimális esély, hogy csak kicsit jobban meg akar benned bízni, de ez iránt ne fűzzél nagy reményeket, mert csak rossz lesz neked. Legyen fiú létedre egy egészséges büszkeséged, hogy nem hagyod, hogy szórakozzanak veled, hanem állítsd rövidesen válaszút elé.
2016. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mégsem mondhatom neki azt hogy ha ma nem találkozunk akkor letiltalak
2016. márc. 20. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyen válaszút elé állítsd...:D Hanem mondd meg neki rövidesen, hogy te komolyan gondolod, hogy meg akarod ismerni, de nem szeretnél hónapokon át tartó macska-egér játékot játszani, ezért mondjon valamit, hogy ő mit szeretne tőled. Határozottan kérdezz rá.
2016. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
határozatlan a csaj, nem akar semmit, csak szórakozik, aztán egyszer majd csak ő tilt téged ok nélkül... volt már pár ilyenben részem... nem vagyok nyomulós, de ha egy idő után nem akar velem a csaj találkozni, akkor hanyagolom, mert abból úgysem lesz semmi...
2016. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Crisopher ***** válasza:
Komolytalan a csaj. Felejtős.
2016. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!