Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok Szerintetek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Szerintetek milyen lenne az ideális első randi?

Figyelt kérdés
Vacsora vagy mozi, esetleg valami különleges?

2016. ápr. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se mozi!Szerintem menjetek el sétálni,utána valahova enni.
2016. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A séta a tuti,mert közben tudtok beszélgetni bármiről.:-)
2016. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mi moziba voltunk az első randin, és lassan egy éve együtt vagyunk. Én élveztem, mert igazából zavarban voltam és ott legalább sötét volt és nem kellett beszélnem :D Utána viszont sokkal felszabadultabb lettem, és jól ért véget az első randink. (Egyébként ez nem csak vele volt az első randim, ez úgy lényegében életem első randija volt.)

De ez végülis lány függő, kérdezd meg, hogy ő mit szeret csinálni, ha van valami különleges hobbija, akkor azzal kapcsolatban is kitalálhatsz valamit, hogy tényleg felejthetetlen legyen. ;)

Hajrá!!!

18/L

2016. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat :D es az elottem levonek h szurkol de semmi ilyesmi nem valoszinu h bekovetkezik csak kivancsisagbol irtam :'D
2016. ápr. 7. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el autózni.:-D
2016. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!