Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dancsoltó Péter kérdése:

Mit gondoltok az alábbi csajozós szövegekről?

Figyelt kérdés

1. "Izgalmasabb vagy mint a Fourier transzformáció"

2. "Olyan komplex a személyiséged, hogy téged akár Euler formulával is ki lehetne fejezni."

3. "Úgy elcsavartad a fejem, hogy a rotációja szinte a végtelenbe divergál"

4. "Jobb alakod van, mint egy mechanikai mozgás Lagrange függvényének... :O "

5. "Nem vagy véletlen te egy Φ(x,y) nyílt halmazon értelmezett parciálisan deriválható kétváltozós függvény? Csak mert igazán lehetnél a harmonikus párom"


Aztán ha már komoly a helyzet:

6. "Háát, szívesen kiszámítanék két szomszédos körintegrált is rajtad..."

7. "Nincs kedved kideríteni, hogy egy V vektortér ami egy F test felett értelmezve van, nincs-e esetleg értelmezve a te testeden is?"

8. "Van egy-két pont rajtad ami körül szívesen alkalmaznám a Cauchy-féle reziduum tételt"



2016. ápr. 30. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Sosem értettem mi az értelme a csajozós szövegnek. Szerintem mind vicces és nem bírnám komolyan venni. Az lenne az értelme, hogy beszélgetést kezdeményezzen? Mert szerintem pont elvágja a beszélgetést.
2016. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
na most akinek te ezeket írnád a felét se értené szerintem:D
2016. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
nagyon béna, engem nem a cifrasaggal lehet meggyőzni, hanem a lovagiassagal, a tudás nem ér fel a bolcsesseggel, egy normál lanynak, nem a szöveg számít, hanem hogy hogy viselkednek vele. a 6,7,8-asra az volna a reakcioim, hogy kepenvaglak.
2016. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Mind röhejes, és ahogy az előttem szóló is írta, egy nőt/lányt nem ez nyűgöz le. Az udvariasság, lovagiasság, őszinte bókok ezerszer többet érnek mint az ilyen maszlagok.
2016. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A tudás nem egyenlő a bölcsességgel. Egy hü lye okoskodó műsznob görcsnek tartanálak. Ki nem állhatom a csajozós dumákat, de a tiéd messze alulmúlja az összes ízléstelenséget.
2016. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Úgy látszik az előttem lévők nem értették, hogy ez csak poén... #3 #4 szerintem ha ennyi humorérzéketek van ne nagyon várjátok hogy oda is megy hozzátok valaki :)
2016. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
#6, ilyen röhejes dumával ne várd, hogy hogy majd leveszel bárkit is a lábáról.
2016. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem az igaziak. Nem fogja érteni a csajszi, és úgy nincs értelme, ráadásul én nem tudnám komolyan venni az ilyet.
2016. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Agymenőkben elmenne még az elején, ha Lennard ilyenekkel próbálkozott volna.

Szóval szatíra kategóriában.


Egyébként én sem értem, miért kell betanult szövegekkel menni, mint egy versmondóversenyre. Légy természetes, alkalomhoz illő, humoros, oldott. Ennyi a nagy recept. (És nyilván alkalmazkodva a beszélgetőpartner szintjéhez - egy buliban fölösleges magas szintű matematikai összefüggésekre tenni utalásokat, kivéve, ha a partner közismerten egy tudósnak készülő okostojás, stb.)

2016. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem igenis tetszenek ezek, jót nevetnék ha valaki így állítana oda hozzám. Ne figyelj a fentiekre :)
2016. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!