Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Talalkozni akar velem mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozni akar velem mert szerintem bejovok neki de nekem meg mas jon be? Mit irjak h ne batsam meg?

Figyelt kérdés

Igazabol egyszer sem kerdezte h van e valakim vagy ilyesmi.

Nincs is de bejon egy fiu aki nem lep semmit pedig tudom h tetszem neki.. De mindegy..

Egyszer mar taliztam ezzel a fiuval es jo volt meg minden:) csak 11.-es es 17 eves en pedig 8.-os es 15 eves es en ezt kicsit soknak talalom meg idosebb tarsasaga van.

Szeretnek vele joban maradni csak nem akarom hitegetni.

Szoval valahogy kozolnom kene vele h nekem mas jon be.. Csak meg nem volt ilyenrol szo es nem tudom h h kene ezt:/

Es talalkozni akar velem csak azt nem mondhatom mindig h nem erek ra mert hulyenek nez.

Segitsetek!


2016. máj. 2. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
"Szia, figyelj én másba vagyok szerelmes, remélem nem haragszol..."
2016. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De talalkozni akar velem es meg nem mondott olyat h akar valamit.. Szoval ciki lenne igy ilyeg mindani.


Tehat mit mondjak neki ha talizni hiv?

2016. máj. 2. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy "Ez most egy randi lenne?"

Ha igen, #1 válasza. Ha nem, akkor valószínűleg kamu, de menj el és jól érzed majd magad :D

2016. máj. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gaz ilyet kerdezni?
2016. máj. 2. 08:36
 5/6 rekukaa válasza:
Szerintem a második válaszadó jól rátapintott a válaszra. Max még annyi, hogy én a "bocsi, másba vagyok szerelmes" helyett csak azt irnam, hogy "Bocsi, de van valaki, aki fontos nekem, ezért nem mehetek el." De persze az első is jó, csak nekem az speciel túl meredek. 😄
2016. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen ez egy kicsit finomabb megfogalmazas😄

Koszonom😊

2016. máj. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!