Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ehhez ti mit szólnátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ehhez ti mit szólnátok? Bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm (vagyis komolyabb kapcsolat) és mostmár úgy vagyok hogy biztos velem van a gond. Pedig a lányok általában szeretik a romantikus pasikat, nem? Én annak vallom magam. Ha lenne barátnőm én mindig csókkal köszönteném. Szülinapjakor akár egy romantikus vacsorát is összedobnék (jól tudok főzni és szeretek is :) gyertyával, rózsaszirmokkal az asztalig... Ha bulizni mennénk és későn jönnénk haza a dzsekimet odaadnám, közös esti filmezésnél a mellkasonra dölhetne.. Vagy mostmár nem ezek jönnek be hanem a kigyúrt vadállatok? (egyébként magas vagyok meg izmosabb is csak nem vadállat). Vagy csak én nem találtam pénzéhes csajokon kívűl mást aki ezt is tudja értékelni? Nyugtassatok meg hogy azért még nem jár itt a világ?

2016. máj. 4. 21:12
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 16/F
2016. máj. 4. 21:16
 2/43 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem veled van a baj. Nagyon sok lány szereti a romantikus fiúkat akik gondoskodnak róluk és nem vadállatok semmilyen téren,ahogy te mondtad. Szerintem kifejezetten előny egy fiúnál ha ilyen cuki meg gondoskodó :)
2016. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ha találkoznék egy ilyen fiúval. Főleg azért mert tényleg nincsen romantikus fiú a mi korunkba max idősebbeknél. Szerintem ne akarj megváltozni. 😃 😊
2016. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos ^^

Nálam legalábbis előny, ha egy fiú romantikus, udvarias és törődő :)

2016. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Na ezt jó hallani :) Akkor még mindig van remény :) Egyébként nektek plusz pont ha egy fiú táncol? Vagy inkább "gyengeség"? Egy éve járok társastáncra és kíváncsi vagyok mi a véleményetek róla :)
2016. máj. 4. 21:39
 6/43 anonim ***** válasza:

#1vagyok

Abszolút pozitívum :)

2016. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Pozitív
2016. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Hat most nem azert, de szamomra pl alompasi vagy :D

16 evesek tobbsege nem igy gondolkodik, mint te (sajnos)

Az hogy tancolsz meg csak hab a tortan :)

16/l

2016. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon örülök ennek :) Csak sajnos az eddigi csajok nem így gondolták :/
2016. máj. 4. 22:04
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Te valami álomból léphettél ki *-*

Nekem bejönn(é)nek az ilyen srácok,kár hogy még az értelmes embereknél is jobban kihalófélben vannak:)

16 évesen meg még annyira nem durva,hogy nem volt barátnőd. Nem kell a tömeg után menni,mert jaj ennek is van csaja,annak is..:)

Sose a mai világ értékrendjét figyelj,légy önmagad,Aztán találsz egy lányt,aki ezekkel az édes kis gesztusokkal nagyon boldoggá tehetsz.

2016. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!