Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok tanácsokat adni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni hogy hogy ismerje meg fiúkat? Vagy valami pasizási trükkök?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal tökéletesen megfelel erre a célra. Teli van tökéletes pasikkal... :DDD
2016. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez csak természetes :D..
2016. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 L.Bandita ***** válasza:

Nézz ki jól, mosolyogj. Ennyi.

Menny el edzőterembe 1 év alatt ki lehet dolgozni a tested, ha heti 3-szor lemész.Fizess meg egy személyi edzőt, két alkalomra elég. Elmondja neked mit hogyan kell használni, felméri a kondíciód és kidolgoz egy edzésterved.2 havonta ismét egy alkalomra bérelj fel személyi edzőt, ugyan azt.

Menny el egy stílusmentorhoz, segít neked az egyéniségedhez és az alakodhoz megfelelő öltözéket keresned.

A randin nevess a szar poénjain is.Dobd ki a melleid, villants combokat és minden rendben lesz.

2016. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy kicsit legyél magabiztosabb, mosolyogj, legyél fiusabb, ne legyél lányos, focizz sokat hogy letudd nyűgözni a fiukat, legyél vicces,aki beszól ne hagyd magad, védd meg magad, ne add könnyen magad, ne tapadj annyira a fiukra. Én se találtam meg az igazit de ez a módszer bevállik ahogy látom😊
2016. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 L.Bandita ***** válasza:

"legyél fiusabb, ne legyél lányos, focizz sokat hogy letudd nyűgözni a fiukat"

Te magadnál vagy? Ratyi vagy hogy ilyeneket írogatsz Danika vagy Daniella?

Én szeretem a lányos lányokat. Ha egy lány focizik, bajsza van(nem tudom mit értett Danika azon hogy legyél fiúsabb) nyáron is Ronáldós rövid gatyában feszít és a focimeccseken öblös hangon ordítja hogy "szemüveget a bírónak", ja és jobban dekázik mint én, az számomra taszító.

Ha nem vagy buta, érted a humort, sőt ha van is egy kicsi és jó alakod van akkor nem kell trükk.

2016. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!