Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak, a fiúval ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, a fiúval ha már nem akar találkozni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiu (17) , és eddig 2x randiztunk, ő már az elsőn bele ment volna mindenbe,nén meg nagyon korainak tartottam... Tegnap elott irtam neki, hogy azt mondta h talizunk,de nem talitunk. Arra azt mondta h hát azt hitte h én nem akarok , meg hogy úgyse lett volna megint semmi... De hát könyörgöm 2 randi után ha még nincs csók , akkor mindjárt vége... Ha 4. után sincs az már OK. .... Végülis nem haragszik rám , mert kérdeztem... Kerdztem tegnap h talizunk , azt mondta h nincs kedve (mondjuk előtte való nap ivott azert , es ez miatt is rosszul volt) , aztan mondom neki , hogy ezt már direkt mondod.... Erre megint elkezdi hogy Nem. De még hozzáírt nevető smiley-kat....

Szoval neeem tudom mit csinaljak vele, mert ő azt hiszi szerintem , h nekem nem kell, meg nem jon be.... De igenis bejön,meg simán alakítanák vele kapcsolatot , de 2 randi utan azert nem tudom még megmondani konkrétan.... :( 2 randi kevés... Félek, h már egy randjt se akar velem :( hogyan mondjam meg neki... Mondjuk kiskori óta tetszek neki :D szval nem hinném h annyira már nem érdeklem....

Segítsetek légyszi !!! Köszönöm !



2016. máj. 17. 15:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Sehogy, csak kiakart használni!
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírasért :)
2016. máj. 17. 15:35
 3/27 A kérdező kommentje:
Biztos? :( de hát azt mondta folyton , mióta elkezdtünk komolyabban beszelni, h ő velem komoly kapcsolatot szeretne .... Csak szerintem ő 2 randitól sokat vár... Nekem meg még egy kicsit korai :/
2016. máj. 17. 15:38
 4/27 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretne, akkor nem az első randin akart volna megdönteni.

Nem is foglalkozna veled, ha te nem írsz rá.

Komolya kapcsolat = dugás minél hamarabb neki.

2016. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Csak meg akar dugni.

Hagyd, keress normális pasit.

Mindig azt mondják, amit hallani akarsz, ennek ne dőlj be.

Ha te nem keresnéd lefogadom, hogy ő el is felejtene téged.

2016. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Pont, hogy mindig azt hiszem nna már biztos nem fog irni... Erre mindig ir, volt mikor eltűnt 1 hétig aztan megint irt.... Meg van mikor csak kuld mosolygós smiley-kat .... Amúgy 8 évig osztálytársak voltunk
2016. máj. 17. 15:54
 7/27 A kérdező kommentje:
NEM lefeküdni akart velem!!!!! Szóba se jott!!!
2016. máj. 17. 16:26
 8/27 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy már az első randin belement volna mindenbe. Akkor mi az a minden?


Leirásod alapján úgy van vele a srác, hogy vagy összejön a szex, vagy nem.

2016. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a csókba!!!! Meg közelebb kerülni hozzám!!!
2016. máj. 17. 17:23
 10/27 A kérdező kommentje:

De most kérdeztem, és azt mondta h majd hétvégén talizunk :) és mondtam neki h megkapja a puszikat...., aztán mondja h csókot kér...

De ilyenkor milyen csókra gondolhat? Ugy ertem , hogy nyelves vagy cuppanós ?

2016. máj. 17. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!