Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk első randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helpme0501 kérdése:

Hova menjünk első randira?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk, és már nagyon szeretnénk, de már csak a megfelelő helyszín hiányzik

14 évesek vagyunk, és olyan helyet keresünk Budapesten, ahol kicsit kettesben lehetünk, júniusra tervezzük, szóval lehetőleg nem olyan meleg és lehet beszélgetni, esetleg leülni valahova

Állatkert és éttermek, kávézók kilőve..:/

Tudom, hogy nehéz ügy, de esetleg van valami ötletetek?:)

Trollkodásoktól kíméljetek...xd



2016. jún. 1. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Margit szigeti séta.

Ha meleg van ott a zenélő szökőkút.

2016. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a lehetőség már nekem is eszembe jutott, talomban van:) Szeretnénk valami olyan helyet, ahol nincs akkora tömeg..bár lassan lehetetlent akarunk:D
2016. jún. 1. 15:49
 3/5 anonim válasza:
100%

TESCO

ESKÜSZÖM

Legjobb.

Ha megkívántok valamit simán kijöttök 120 forintból.

Nekem is ott volt az első randim, és imádtam.

Én a Tescoban lakom szinte.

2016. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesco Gazdaságos kapcsolat. XD

Háá a kicsebcség is sámítj... tesznyóó

2016. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább az Auchanba megyünk! Ott romantikusabb a fagyasztott áru részleg!:):'D
2016. jún. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!