Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek ötlete, hogy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ötlete, hogy mi legyen a téma, és kialakuljon egy értelmes beszélgetés kínos csönd nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy nagyon keveset beszélek. És nehezen találok témát ha a másik fél nem hoz fel valamit. Az a helyzet, hogy még Facebookon se merek ráirni lányokra, pont ezért. Nem tudom irányítani a beszélgetést, nem tudok miről kérdezni, egyszerűen nem tudok beszélgetni még olyan helyzetekben se, ami másnak sima ügy lenne. Amúgy nem nézek ki rosszul, jelölnek is be lányok, de nem merek rájuk írni. Félek a csalódástól, hogy mi van ha besűlök hogy nem tudok egyszerűen beszélgetni. Valaki segítene? Vagy valaki akivel lehet "gyakorolni" a beszélgetést? 16/f

2016. jún. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia velem is ez van/volt, de már kezdek feloldódni. Gondolom te is idővel legyőzöd ezt.
2016. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válogass, ehhez hasonló plusz 1000 kérdés van még. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas_..

2016. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem ez attól is függ h kit fogsz ki

Én pl utálom a kínos csöndet és néha a legfurább kérdéseket is fel tom tenni, amiről el lehet diskurálni. Szal én azt ajánlom h merj kérdezni, még akk is furinak tűnik

2016. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rühelli a r*biket arról ha valami bántja arról kérdezd hogy mizu és ha ír valami feltűnőt pl: az a ruha nagyon tettszettés ...
2016. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!