Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti milyen lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lánnyal randiznátok vagy járnátok szívesebben? Normál szinten okos, de nagyon szép lánnyal VAGY Nagyon okos, de normál szép lánnyal?

Figyelt kérdés

Legyen nagyon szèp ès az esze átlagos?

Vagy inkább a kevèsbè szèp de nagyon intelligens lányt választanátok?



2016. jún. 3. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Értelmes, és szép :) De kinek mi a szép :D Ami nekem szép, lehet másnak ronda :D Nekem a kikent szexgépek a rondák, és az "átlagos" lányok a szépek :) 18/F
2016. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
"Nagyon okos, de normál szèp lánnyal"
2016. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat kicsit bután fogalmaztam meg, de talán èrthető. Nagyon szèpen köszönöm az eddigi válaszokat !
2016. jún. 3. 21:31
 4/12 anonim válasza:
73%
Tudjon járni meg ilyen.
2016. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem lehet így megfogalmazni mert hiába szép ha számomra nem az igazi és hiába marha intelligens ha nincs közös témánk!:)
2016. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok még azzal kiegészítem, ha szeretem számomra így is úgyis szép az adott hölgymény... :)
2016. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
normális okos nagyon szép lánnyal inkább de nem a külső miatt hanem mert nem szeretem ha okoskodnak... en értelmes embernek tartom magam de frászt kapok attol ha okoskodnak nekem...
2016. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell ezen ítélkezni, hogy ki mennyire "vonzó", mert nem csak az számít, hogy a lány milyen, hanem az is, hogy te milyen vagy, mindenki magához illőt keres.
2016. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elégé le van sarkítva a dolog, de ink a nagyon szép és átlagos eszűt választanám. Nem kell, hogy 6 nyelven beszéljen és a kisujjából sem kell kiráznia egy másodfokút stbstb.
2016. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sosem értem, amikor valaki ilyesmit írogat ki, akkor a saját magánügyeire keres tanácsot, vagy mi?
2016. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!