Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova/hogy hívjam el/mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova/hogy hívjam el/mit mondjak neki? F/14 Hosszú történet . (lent) Randira hívás

Figyelt kérdés

14/F vagyok van egy lány (14) akivel évfolyamtársak vagyunk.

Egymástól teljesen függetlenül egy táborba mentünk. A tábor előtt csak névről ismertük egymást. De a táborban amikor beszéltünk (mindenki mindenkivel pl vacsora után) sokszor ( 5 esetből 4-szer) egymással beszéltünk csak ketten. Úgy érzem sokszor kereste a társaságomat, szerintem tetszem neki. (Ő is nekem, ha nem jött le :-D ) Hogy hívjam randira/ mit mondjak neki/ hova manjünk...

Tapasztalatok ötletek bármi jöhet

Előre is köszi!



2016. júl. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

szia ponty

van kedved sételni?

ez egy randi akar amugy leni.

de elkéne jönnöd mert még a végén rosz kedvem lessz.

de ha eljösz örülni fogok.

bár tökre megértem ha te eszt leszarod.

de akor eljösz ugye:o?

2016. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy pl mit csinál a hétvégén és ha azt mondja hogy semmit, akkor hozd fel neki, hogy nem lenne-e kedve elkísérni téged xy helyre,mert nem akarsz egyedül menni stb.. Ez lehet állatkert, valami koncert, vagy kutyát sétáltatni stb. Ilyenkor sok szabadtéri rendezvény van, oda is elhivhatod. Sok sikert!
2016. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat segítetetek.

2016. júl. 8. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kezdj el vele beszélni kérdezd meg hogy van aztán hozd fel a témát hogy mit fog csinálni x napon/ráér e akkor és ha azt mondja ráér akkor megkérdezed nincs e kedve sétálni egyet és beszélgetni :) ha azt mondja pont nem ér rá akkor mondd hogy azért valamikor jó lenne elmemni és sétálni meg beszélgetni egyet aztán ebben az esetben még 1× kell beszélj vele amikor elhívod:) Engem is mindig így hívtak/hívnak el és nem gáz vagy ilyesmi az én részemről sem tehát nem fogja ő sem azt gondolni:) Drukkolok :D
2016. júl. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,lefelejtettem hogy ha facebookon beszéled meg vele (hol máshol) akkor lehetőleg helyesírási hiba nélkül írj és ha írt egyből nézd meg és válaszolj is 😊

14/L

2016. júl. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! :-) :-) :-)
2016. aug. 6. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
sok sikert 💕 aztán majd mesélj.😊
2016. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!