Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rocker csajszik és pasik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker csajszik és pasik, nálatok hogy megy a pasizás/csajozás?

Figyelt kérdés

Észrevettétek-e eddig, hogy a rocker fiúk jobban vonzódnak olyan lányhoz, aki látszólag is rocker? Hogyan szoktatok ismerkedni fiúkkal?

És fiúk, titeket jobban megfog az, ha egy lány öltözködéséről látszik, hogy milyen stílust képvisel?



2016. júl. 13. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Aki le tud pogóznimaz maradhat. Csaj...


23/F

2016. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A csaj oda megy és hozzájuk b*ssz egy basszus gitárt ,basszus!
2016. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rocker lány vagyok,de nekem nincs sok fiú aki szintén a stílusom képviseli a környékemen. Mondanám hogy sajnos,de amióta egy metálos srácot megismertem,elment kedvem hogy 'csakrockerfiúk' és nekem az ízlés nem annyira fontos. És sokan megnéznek az utcán,igaz csak feketében járok de például a hajam nem festem.
2016. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyon metalos korszakom, akkor nagyon bejottek a rocker pasik, de mindig "atlagos" sracokkal jartam, akiknek szinten ilyen izlesuk volt. A kulso nem minden.
2016. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Igen, jobban vonzódom a rocker lányokhoz, de ez nem minden. Nagyobb hangsúlyt fektetek arra, hogy lehetőleg intelligens legyen, de valami sültkrumpli diszkócica.

Igaz, ez utóbbiakat is szeretem, de csak ,,arra".

2016. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam "csajozni", mert baromság. Külső miatt nem akarok összejönni senkivel, megismerni meg időbe telik. Az csak plusz, ha jó zenét hallgat. :D Jó kis Ossian, twisted sister, alice cooper meg hasolnók, nyámi. :D
2016. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha majd a fiúzásnál fogok tartani, akkor tuti egy thrash/death metal koncerten szeretnék megismerkedni a leendőbeli férjemmel :DDD

15/L

2016. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez lehet nagyképűen hangzik, de eléggé jönnek a rocker/metalos srácok. Nagyon szeretem, ha egy srácnak hosszú haja van és szakállas, de a mostani barátom totálisan az ellentéte. A hosszú haj stimmel, de öltözködésben pasztell színeket hord, lenge cuccokat, nem is szereti ezt a műfajt, de engem nem zavar.

Mellékesen eléggé látszik rajtam, hogy metalt hallgatok. 17/L

2016. júl. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy.:D

Akit találok és tetszik az vagy foglalt vagy van vele valami olyan probléma h az kizárja a kapcsolatot.

Hosszú hajú tetkós borostás pasik tetszenek.

19/L

2016. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves rocker lány vagyok, a párom 18 éves, akivel már 9 hónapja együtt vagyok, szintén rocker, sokkal inkább punkrocker. Taraja van, szereti a zenekaros trikókat, pont, mint én. Egyikünk sem az a talpig feketében járós, de mindig van rajtunk valami, ami jezi zenei hovatartozásunkat :) imádok vele együtt koncertre járni, de abszolút nem efféle helyeken találkoztunk először.
2016. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!