Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti erre mit mondanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti erre mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Diákmunkát csinálok,és munkahelyemen van egy lány aki nagyon megfogott.Nem az a tökéletes kinézetű 10/10 es csaj de nekem nagyon megtetszett és nagyon jófej is jól el lehet vele beszélgetni,nagyon kedves.Arra gondoltam hogy elhívnám valahova randizni de nem nagy dologra csak pl egy kávét megiszunk,közbe beszélgetünk,ilyenek.Csak nem tudom szerintetek az nem gáz ha a munkatársam?Itt arra gondolok hogy ha elutasít akkor kicsit kellemetlen lesz hogy ugye szinte minden nap látjuk egymást.Na de a kérdésem konkrétan az lenne,hogy ti ezt hogy reagálnátok le,örülnétek neki hogy elhívnak valahova vagy inkább kellemetlen lenne a szitu?
2016. júl. 18. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha kölcsönös a szimpátia:)szerintem próbáld meg
2016. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
hívd el, ha nem jön el, akár többször is. Egy férfi ezt vállalja, akár a visszautasítást is. Nem szégyen, sőt pont kifejezed vele az erődet, hogy annak ellenére meg mered kérdezni, hogy a visszautasítással járó kellemetlenségek esélyét is vállalod. :-)
2016. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös a szimpátia,akkor nagyon örülnék neki,illetve szívesen elmennék a randira.Ha visszautasítana(de nem hiszem),akkor sem lenne ciki.Elvégre fiú vagy,és bátor is...sok fiú nem merné ezt megtenni.Sok sikert:)
2016. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem probáld meg nem vesztesz vele semmit. ha meg nem probálod meg akkor azt kitudja meddg fogod bánni.

a kerdesedre a válasz en örülnék neki es nem lenne szerntem ciki,...:)

2016. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel :) De ne az legyen a fejedben h úgy sem fog eljönni. :) Sok sikert! :)
2016. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!