Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek egy randin annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy randin annak érdekében, hogy a lány jobban megkedveljen, és kedvet kapjon mondjuk egy következő randira? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lány osztálytársamat moziba, majd mikor böngésztük a filmeket, felvetettük, hogy mi lenne, ha csak sétálnánk, úgy többet tudunk beszélgetni. A lányról tudni kell, hogy jelenleg csak egy átlagos fiú vagyok neki, akivel el tud beszélgetni. Szóval találkozni fogunk, és mit ajánlott, és/vagy mit nem ajánlott csinálnom a randin, hogy jobban megkedveljen? 15/F

2016. júl. 18. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én például szeretem a vicces fiúkat persze ne mondj neki favicceket de próbáld megnevettetni:) Amúgy ez teljesen magától fog jönni,ha jófejcsaj sima ügy lesz;)
2016. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jo otlet h humoros legyel en is szoktam es tetszik a lanyoknak ha elmosolyodik jegyezd meg h szep a mosolya meg nezz sokat a szemebe h lejojjon neki h nem baratkozni akarsz vigyazz a baratzonaval es ami a legfontosabb add onmagad ne kamuzz elobb utobb ugyis kiderul h nem olyan vagy mint amilyennek eloattad magad. Szoval humor kedvesseg oszinteseg esetleg kezet megfoghatnad meg odahuzodhatnal hozza kozel ha mar randi es olyan a szitu h o se banja😄

18F

2016. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. találj ki egy másik helyszínt a következő találkozóra.

Ha tudtok beszélgetni, akkor csak egyszerűen legyetek minél többet együtt, aztán valamikor majd valóban a kezét is megfoghatod séta közben. Ha ezt hagyja, az tök jó.

2016. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ment a zöld kéz :D
2016. júl. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!