Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátság extrákkal: avagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal: avagy játszadozás vagy lessz ebből több is?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnèk kèrnèk, egy jó hete beszelgetek egy fiúval akinek 2 hónapja lett vège egy 4 èves kapcsolatának de meg nem felejtette el a lányt ő ki is akart bèkülni a lánnyal a napokban de a lány nem , èn hètvègen találkoztam vele elsőnek egy fesztiválon, beszèlgetès közben szó volt hogy hozzon nekem egy mackógatyát ha vèletlenűl fáznèk hisz ő sátorozott de èn nem èn hülyesègnek szántam de ő igy is tett ès nekem is adta, akkor este csak csók volt köztünk második este viszont a szex is, kikötöttük hogy csak barátok vagyunk "barátság extrákkal" neveztük el. Azóta is beszèlgetünk napi szinten tegnap este találkoztunk de nem volt köztünk csak csók beszèlgettünk mondhatni ismerkedtünk kk milyen filmet szeret stb hülyèskettünk sokat, de megkèrt hogy ne szeressek bele mert lehet hogy ő ezt nem tudná viszonozni, de megbántani sem akar sem pedig kihasználni ès eggy ideig kapcsolatot sem akar ès lehet megy ki külföldre, tőlem is kèrte hogy adjak valamit a nadrágáèrt cserèbe, ès már hivott hogy menjek vele ès barátaival sütkèrezni, tervezte az eggyütt filemzèst az elkövetkezőkben, ha szó volta arrol hogy, ha idő után nem beszèlünk mi lessz meg úgysem lessz ebből semmi mondtam èn akkor ő rá hogy idővel eldől hogy mi lessz, telefonszámot nem cserèltünk mert ő nem osztogatja a telfonszámját szerinte legyünk modernek ès facebook on beszèlgessünk, facebookon neha normálisan beszèl kedvesen nèha mord ès taszitó szemtől szemben viszont nagyon rendes ès jófej, sokat puszilgat, ès èn ebben kicsit tudatlan vagyok hogy, Akkor vègül is mit akar, koppani sem szeretnèk, vèlemènyek? L 19 F 20

2016. júl. 26. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Segítsèget ès vèlemènyt kèrtem nem kritikákat ;) kritizálni bárki tud , viszont segiteni csak az èrtelmes segítőkèsz emberek ;)
2016. júl. 26. 13:49
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es nincs jobb dolgod?


A kérdésben ott a válasz.

Most szakított, nem tette túl magát a volt barátnőjén ezért most csak barátként tekint rád. Idővel eldől, hogy milesz, ha lezárta a multat.

2016. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 hete beszélgettek és már megdugattad magad.... (Y)

Ha kapcsolatot akar, nem ilyen lánytól fogja akarni, hanem sokkal-sokkal normálisabbaktól :)

2016. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyok benne biztos, hogy nem fogsz beleszeretni.

Ha mégsem fogsz dugásra jó, amúgy meg nem kell neked sem, ő sem neki.

Tök jó.

2016. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló mire èrtee hogy, sokkal normálisabbtól ? Ha csak azt akarta volna nem mèg beszèlnènk sem ajándèkot nen adott volna ès terveznèk a jövőt , ha arra kellenèk csak akkor gondolom èn beszèlnènk hèbe hóba szolna mikor lejön ès annyi, nem napi szinten ès szo soha nincs erről , ismerkedünk meg minden ? Ès mièrt hivna meg a baráti körèbe ? Bocsi csak nekem az ilyen mèg új..
2016. júl. 27. 08:15
 6/6 A kérdező kommentje:
3as válaszoló , amúgy meg nem kell neked sem, ő sem neki. Ezt mire èrted ? Ám ő tudja idővel èn többet szeretnèk ès nem taszit el magátol csak annyit mond hogy , idővel eldöl beszèlgetünk meg találkozunk nem szex miatt találkozunk csak eggyütt töltjuk az időt, ő sem tervezi hogy belèm fog tervezi ahogy ő mondaná nem fog , de hisz azt ő nem tudja eldönteni hogy, nem fog mert nem tudhatja, csak nem èrtem akkor mire volt az ajándèk ès hogy ő is kèrt tőlem.meg az ismerkedès ès napi szintű beszèlgetès baráti körèbe meghivás ha neki csak szexre kellenèk ?
2016. júl. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!