Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom magamat rávenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amira21 kérdése:

Nem tudom magamat rávenni arra, hogy találkozzunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nyár folyamán sok fiú felkeresett (FB-n), hogy találkozzunk, menjünk el ide-oda, könnyen lemondtam, mivel augusztusig dolgoztam, most viszont nem tudom mit csináljak. Egyszer az van bennem, hogy nagyon szívesen találkoznák velük, és legalább kikapcsolodnék, máskor meg az, hogy nem akarok, meg félek is stb.

2016. aug. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha más mondja megteszed? Találkozz velem(isten ments! Nem vagyok bébiszitter!) Így jártál...sok fiú..még ha egyről lenne szó azt tanácsolnám, gyakorolj egy kis alázatot, de ezek után. Megérdemled.
2016. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, hogy menőzzek, és a sok fiút sem ennek szántam. szám szerint 6 fiú hivott el, és az nekem sok, bocs ha te félreértelmezted....
2016. aug. 8. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
6 az elég sok....vagy neked mi számít annak? 30? Mondjuk arról nem tehetsz h soknak tetszel. Arról viszont igen, hogy menyivel foglalkozol.
2016. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amig a kerdezo szingli, addig teljesen rendben van h ismerkedik.


Egyb aterzem a helyzetedet, en sem igazan szeretek olyan fiukkal kettesben talalkozni, akiket eddig annyira vagy egyaltalan nem ismertem. Viszont ezt is gyakorolni kell, megha egy talalkozobol nem is lesz tobb, azert vedd ra magadat. Mi lesz veled akkor, ha a legnagyobb szerelmed hiv majd randira? Oda is felnel elmenni?


Minel tobb ilyen helyzetbe kerulsz, annal inkabn fogsz hozzaszokni, hogy aztan kesobb ne okozzon ez kellemetlenseget

2016. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Aki nem táncol velem az esőben, nem lesz mellettem a viharban sem. Aki pedig nincs mellettem a viharban, arra nincs szükségem a napsütésben." Magadra ismertél? Ha valamelyik fiu meg tetszik, irj ra h megbantad, szivesen elmesz vele ha meg all az ajanlata. Elenkező esetben varhatod... Mondjuk ha nincs tartas a sracokba vagy numera kell ugyis irnak...de te is tudod annak anyi az értéke. Én sem fogalkoznék íg, egy lannyal...ha unalom űzés kell menjen mashova.
2016. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!