Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Főleg lányok válasza érdekel....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok válasza érdekel. Nektek mennyi idő után aktuális a találkozás netes beszélgetés során?

Figyelt kérdés

Kb 1-1,5 hete ismerkedtem meg egy lánnyal, jókedvűen beszélgetünk, meg elvagyunk.

Megkérdeztem, hogy van-e kedve személyesen is találkozni, azt mondta, persze. Viszont amikor konkrétan meg akarok beszélni vele egy időpontot, akkor azt mondja, hogy nem ér rá egyik nap se, sok a dolga.

Lehet kicsit korán erőltetem a dolgot?


Írjak még neki, vagy hagyjam?


2016. aug. 10. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hány éves. Én például majdnem 2 hónapot beszégettem előtte...

Nyugodtan írj még neki, csak nem kell felhozni. Szerintem észre fogod venni, ha ő is akar majd találkozni.:)

2016. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 éves a lány. Visszahúzódóbb, egyáltalán nem az a minden héten más sráccal típusú.
2016. aug. 10. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónap után találkoztam egy sráccal
2016. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 1 hónap
2016. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél egyenes és határozott vele. Mondd el neki, hogy érdekel téged és szeretnéd személyesen is megismerni és beszéljetek meg egy időpontot maximum a jövő hétre, amikor találkoztok.


Ha hárít, akkor hagyd a dolgot, nem érdekled eléggé. Ha megbeszéltek egy időpontot, de később lemondja és nem ajánl fel új időpontot, akkor hagyd, mert megintcsak nem érdekled eléggé. Ha egymás után két alkalommal át akarja rakni a találkozó időpontját, akkor megintcsak hagyd, mert -micsoda meglepetés:)- nem érdekled eléggé. Legyél vele egyenes, mondd meg neki, hogy mit szeretnél és ne alázd meg magad előtte, mert annyit egyik lány sem ér. Ha tényleg érdekled őt, akkor találkozni fog veled, ha pedig nem, akkor csak az idődet pazarlod vele.


Ami fontos még, hogy akkor is legyél vele udvarias, ha elutasít. Senki nem tehet arról, hogy nem vonzódik éppen egy másik emberhez. Ugyanakkor ha neked az a célod, hogy személyesen találkozzatok, akkor ne érd be a chateléssel.

2016. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!