Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért írták itt páran lehet-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írták itt páran lehet-e kutyákkal lányokkal ismerkedni kérdésekhez, hogy nem lehet? Két haver is a kutyáik segítségével ismerkedik folyton lányokkal. (Nem lesz kutyám soha (csak emiatt minek? ) de érdekel a pökhendi beszólogatók véleménye).

Figyelt kérdés

Csak szerencséjük van, ők lennének ketten a ritka kivételek?


(Az öntelt stílusú válaszok taszítanak, ha ilyen vagy, kímélj meg magadtól.)



2016. aug. 15. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

ha valaki beszélgetni akar veled, az kutyanélkül is szóba áll veled

ha nem, a kutya se segít

2016. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Veled" itt irreleváns, nem rólam van szó, nekem ehhez nem kellett soha kutya, és nem is fog.


A kutya haveréknál magában az összeismerkedésben segíti őket - semmi egyéb.


Állítják, hogy ha nem lettek volna ott a kutyáik, nem lett volna alkalmuk/lehetőségük megismerkedni azokkal a csajszikkal, akikkel ebeik révén összeismerkedtek - szimplán elmentek volna egymás mellett.

2016. aug. 15. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kutyával ismerkedni a legjobb ötlet,és sokaknak működik is. Nálam lányként 100%-ig működne,ellenben ha csak leszólítana egy járókelő az utcán,nagyon kellemetlenül érezném magam.

(De én állatimádó vagyok :) )

2016. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A lányok szeretik az aranyos állatokat, macskákat kutyákat. (szerintem) Ha megtanítod a kutyátad néhány trükkre akkor még menőbb lehetsz akár, de ez hülyeség, kutya nélkül is lehet csajozni.
2016. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Úgy látom - Te vagy rá a jó példa - nem minden lány itt a gyakorin egy megkeseredett életű, érzelmileg sivár, másoknak - alaptalanul! - csak beszólogatni képes nőkezdemény!


Jó, hogy vagytok más milyenek is! :)


"Sokaknak működik is. Nálam lányként 100%-ig működne."


Ezt olyan jó volt olvasni Tőled! Már kezdtem azt hinni, kettejük csak lódítanak.


Ugyanakkor ennek fényében végképp nem értem, miért ítélkeztek páran (többséségben lányok/nők) azok ellen, akik a kutyájuk imádata mellett megpróbálnak ismerkedni is a segítségükkel hús-vér lányokkal?


"Ellenben ha csak leszólítana egy járókelő az utcán,nagyon kellemetlenül érezném magam."


És is ezt tapasztaltam. Nem minden hölgyemény vevő a random leszólításokra...

2016. aug. 15. 16:33
 6/6 A kérdező kommentje:

"Kutya nélkül is lehet csajozni."


Igen, én is így próbálok, csak éppen - idézem magam - "nem minden hölgyemény vevő a random leszólításokra..."


Így marad a net, ott meg nem valami rózsás a felhozatal.

Vagy ribizlinek tűnnek (mondja meg valaki, hogy valóban azok-e, vagy "csak olyan" stílusú fényképeik/kiírásaik vannak), vagy a viselkedésük hagy bőven kívánnivalót maguk után, vagy szimplán party-cicák.

Amelyik meg megfelelő lenne, annak vagy párja van, vagy nem téged keres. C'est La Vie. :)

2016. aug. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!