Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daidaimaru kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
valahogy nekem eddig még nem volt "pasim" mondjuk az igaz hogy csak 15 vagyok , viszont semmi nem volt még egy szemezgetés sem semmi ezt a kinézetemnek könyvelem el ( 163 cm magas , vörös haj , amúgy barna csak hennával be van festve, kék szemem van 84 kb vagyok ami viszonylag arányosan oszlik el , viszonylag divatosan öltözködöm,nem az a h*lye p*csásan hanem a mostani divatot keverem az én stílusommal ) az viszont tény hogy vannak rossz tulajdonságaim pl : igaz mosolygós , nevetős természetű vagyok viszont a nevetésem mikor nagyon jó kedvem van .. nos hát az a hortobágyi kancakacaj ahogy a barátaim hívják , és van egy kötözködő stílsom is , de azon ívül könnyen barátkozom ... egy csomó osztálytársamnak volt már valamilyen romantikus élménye , nekem csak annyi romantika jutott hogy vagy 1000x kiolvastam a Büszkeség és balítéletet , meg egy csomó más szerelmes regényt ... mit kéne tenne hogy népszerűbb legyek a srácoknál , legalább annyira hogy észre vegyék hogy én is a teremben vagyok...?

2016. aug. 17. 23:30
 1/2 Fizikiwi ***** válasza:

Szerintem kezdj el velük beszélgetni, ismerkedni. Menj oda, köszönj rájuk, kérdezz a suliban mondjuk egy dolgozatról vagy ilyesmiről. De egyszer úgyis jönni fog! Mint nálam.

Remélem segítettem!

2016. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

... pedig gyönyörű lehetsz :$

Egyébként: csak add magad! Az, hogy 15 évesen még nem volt pasid, az teljesen normális dolog. És most ne abból indulj ki, hogy az osztály ribijei már a 8. pasijuknak teszik szét a lábukat.

Nem kell erőltetni, és még semmivel nem vagy elkésve. Majd téged is megtalál a szerelem, lehet, hogy csak pár év múlva, de felesleges erőltetni meg elsietni. :)

2016. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!