Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Legelső komolyabb randim, tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső komolyabb randim, tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt tudni kell rólam, hogy nem voltam valami magabiztos fiú, túlsúllyal küzdöttem, de szerencsére megszabadultam tőle, de az önbizalmam talán még mindig kevesebbnek mondható, mint a normális, aztán kitudja...


4 napja ráírtam egy lányra, csak látásból ismertem, őszintén csak szimplán tetszett, aztán elkezdtem vele dumálni, nem egy dumagép, de megkedveltem. (rólam viszont azt kell tudni, hogy eszméletlen sokat beszélek, ha kell, ha nem) Ma találkozunk először, nem akartam sokáig halogatni az elhívást, élőben most leszünk úgymond együtt először. Nem parázok annyira, mert mi történne ha nem jönne össze ? Max megdumáljuk egymással, hogy nem kéne mert.. és kész.


Esetleg valakinek van valami tippje, hogy mivel tudnám kicsit levenni a lábáról a lányt így először ? Mire kéne odafigyelnem, illetve találkozáskor, elköszönéskor mit tegyek ? Puszi, ölelés (csókot még nem gondolok, mégis csak először találkozok vele).


Előre is köszönöm a válaszokat

18/F



2016. aug. 19. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nagy dumas vagy akkor nem kell mitől félned :D hajrá

18/l

2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Vigyél neki egy szál virágot! Az minden lánynak bejön. Az egy jó pont, hogy sokat beszélsz de kérdezd őt is. Az se jó, ha csak te beszélsz és a lány ül aztán nézegelődik. Egyébként szerintem először csak öleld meg.

Sok sikert! :)

2016. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A virágot lehet beiktatom, de hova tudja majd rakni séta közben v ha kajálni megyünk ? Ill. puszi nem lenne jobb, az ölelés kijöhet akér gázul is :D
2016. aug. 19. 10:31
 4/6 anonim válasza:
a viragot majd viszi a kezeben es ahanyyszor legalabb ranez orul hogy kapott.legy magabiztos de netulozd el csak add onmagad es ne aggodj.minden jon magatol.oleles puszi?ahogy erzed csak szivbol tedd.ja es engedd ot is beszelni.sok sikert
2016. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekesen sikerült, vettem a lánynak egy szép rózsát, feldíszítették meg minden, puszi-puszi találkozásnál, aztán sétáltunk, de ránkszakadt az eső, így elmentünk máshova. Aranyos volt a lány, igaz a bevallása szerint nehezen nyílik meg, ezért alig beszélt, de lesz következő :)
2016. aug. 19. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, végül mi lett?
2019. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!