Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell pasizni? /flörtölni/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell pasizni? /flörtölni/

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 18:29
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2016. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosoly, és szemkontaktus :)
2016. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oda mész a sráchoz, aztán rácsapsz a seggére, tuti siker :D

viccet félre téve, (itt a szokásos duma jön, amitől én őszintén agyfasst kapok) de ha azt akarod, hogy ő jöjjön oda hozzád beszélgetni, akkor szemkontaktust keress vele. De persze oda is mehetsz egy sráchoz pl. utcán, bár az eléggé furán is végződhet, velem is volt olyan, és annyira meglepődtem, hogy köpni nyelni nem tudtam :D

2016. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy legyen szemkontaktus és mosoly,ha ez megvan csak várd mig egy srác kezdeményezik, aztán legyen egyéniséged és tudj beszélgetni, ne várd hogy te bámulod az eget és a srác kb a fallal beszél,ennyi:D
2016. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jéézus már ezt is a netről kell megtanulni?
2016. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!