Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet elkerülni a kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet elkerülni a kínos csendélet első randin?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni: beszélgetéssel. Nyitottság, odafigyelés, ezektől lesz jó. Legyen bekészítve pár téma, ha nagyon kifogynátok a témából. Például mi az első gyerekkori emléked. Na, erről órákig tartó beszélgetésbe lehet merülni, mert mindkettőtöknek eszébe jutnak majd gyerekkori történetek. Vagy lehet beszélni az álmaitokról. Ki mit dolgozna szívesen, hova utaznátok szívesen. Hadd ne soroljak fel több témát, legyél kreatív. Egyébként a csendtől sem kell félni. Egy esti sétánál nem fontos végig beszélni. Ha valakivel jól érzed magad, a csend nem kínos, hanem varázslatos.
2016. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A "csendélet" az egy festmény :D


Ám nékem úgysikerült, hogy fölvetettem valami tök zagyva, fura kérdést, ami abszolút nem illik a tárgyhoz, és arra a lány mindig ledöbbent és jót nevetett. Például ilyesmiket, hogy "szerinted tudnak-e táncolni az aszteroidák", vagy "a griffmadarak is elrepülnek-e délre ősszel" vagy valami hasonló :)

2016. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A #2-es válaszoló módszere (tegyél fel hülye kérdéseket) azért remek, mert egyből megtudod, hogy áll hozzád a lány. Ha tetszel neki, röhögni fog, ha nem jössz be neki, akkor meg korán lepattint. :) Szóval azért ne a hülyeséggel kezdd. Figyelj oda a másikra, kérdezz róla. Ideális, ha mindketten kérdezitek a másikat, de azt utálom, amikor olyan a randi, mint egy interjú, hogy én kérdezek mindenről, ő meg ad 1-2 mondatos válaszokat és annyi. Lehet, hogy csak zavarban van, de az annyira rossz, hogy én onnantól már nem is erőltetem a dolgot.
2016. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz :D legutóbb abból sikerült jó másfél órás beszélgetést kerekítenem, hogy fölvetettem a csajosnak, hogy "szerinted mit csinál a Perszil a folttal?". Na erre aztán lett téma: reklámfikázás, médiafikázás, fogyasztói társadalom kritizálása, és hogy a Perszil Green Pówer mitől intelligens mosópor, hány diplomája és hány doktorija van, PhD fokozattal satöbbi :DDD és nagyon sokat röhögtünk! Maximálisan bevált a dolog! :DDDDD
2016. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm észrevettem a hibát is csak kicsit későn
2016. szept. 5. 18:23
 6/7 anonim válasza:
61%
Nyomjátok mind a ketten az okostelefonotokat. Azzal majd telik az idő. :-)
2016. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

XD

Ez egy nagyon hasznos tanács 😂😂😂

2019. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!