Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek bejövök a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek bejövök a lánynak, vagy csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés

Egy ivós alkalomkor üvegeztünk kb 9-10-en és mind ittasak voltunk. Pont a lányra esett a sor és az volt a feladata, hogy valakit meg kell csókoljon, ő engemet választott. Az alkalom elött nem is ismertük egymást. Miután lezajlott a parti én már teljesen hulla voltam és lefeküdtem egy kicsit szundítani. Már éppen aludtam volna el, de a lány megkérdezte, hogy aluhat-e velem. Én olyan szinten álmos voltam, akkor, hogy amint magára húzta a takarót ki is dőltem, arra ébredtem fel, hogy a lány engemet átölelve alszik. Én elővettem a telefonom és nyomogattam egy 10-15 percig amig fel nem kellt a lány. Miután felkellt bocsánatot kért azért, hogy megölelt. Azt mondta nála az ilyen beidegződés, de mondtam neki, hogy semmi baj.

Éppen kikeltem az ágyból és kimentem a teraszra, hogy elszívjak egy szál cigit. Még senki se volt felkelve. Ki jött a lány és azt mondta, hogy nagyon fázik. Én odaadtam neki a pulóverem, ő erre adott egy puszit. Ő is rágyujtott és kb 10-15 percig beszélgettünk. Mikor már mindenki ment el én is elkezdtem összepakolni. A lány éppen indult, de még odajött hozzám, megölelt és adott egy puszit. Azóta akárhányszor találkozunk mindig mellém ül, nekem dől.

Nem tudom eldönteni, hogy most bejövök neki, vagy csak játszadozik, mert neki minden hónapba volt egy új pasija, ahogy megtudtam, de állítólag, amióta engemet megismert egy fiúra sem nézett rá. Ez az egész kb 1-2 hónapja történt.

14/F


2016. szept. 8. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább amiatt aggódnék, hogy 14 évesen isztok és cigiztek, de nem az én dolgom, tudom, fogjam be a számat. Nem hinném, hogy játszadozik, csak jeleket ad neked, hogy essen már le, bejössz neki. Szóval szerintem tetszel neki, azért nem volt új csávója azóta, mert még mindig várja, hogy hátha veszed a jeleket.
2016. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben inkább amiatt aggódnék, hogy 14 évesen iszol, de főleg azon, hogy dohányzol. Gondolom remek kilátásaid vannak a jövőre nézve, én is rengeteg olyan magasan művelt embert ismerek, aki tojáshéjjal a seggén már cigizett. Ja, mégsem. Azt ajánlom, hogy inkább szedd össze magad egy kicsit ahelyett, hogy ilyen marhaságokon aggódsz, ha nem akarsz tovább lecsúszni. Mivel normálisan tudsz írni, ezért nem helyezem feléd, hogy egy kis gondolkodással belásd, mekkora nagy marhaságot csinálsz.
2016. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elso embernek van igaza 100% osan
2016. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Jólvan nyuga emberek oké 14 éves nem kéne neki bagózni stb...jó... nem a ti testetek nem ti basszátok el nem kell vele foglalkozni! Te meg hajts rá a lányra nehogy már neki kelljen
2016. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát leakadtam amikor meglattam h 14/F(!!) . Szerintem el kéne gondolkodnod magadon.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, eleg ribinek tűnik a csaj főleg, hogy gondolom ő is csak 14, ha akarod tuti meg kaphatod. Elborzaszt mivan a fiatalokkal. Szavakat nem találok pedig én se vagyok idős.

2016. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!