Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Középiskolás vagyok és van egy fiú felettem jár 1 évvel. Idén jött így még nem igazán ismerjük egymást. Nekem nagyon szinpatikus és mostanában azt vettem észre, hogy amikor a folyosón összefutunk engem néz. Nem messze lakik tőlem így egyfele járunk haza és akkor is engem néz, mosolyog. Szeretnék felé közeledni de nem tudom hogyan szerintetek? Ja egyébként én 16/L ő pedig 17 éves

2016. szept. 8. 15:04
 1/5 anonim válasza:
34%
Szerintem erőszakold meg!
2016. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is!!!!!!!! Az erőszak mindent megold!
2016. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egy irányba jártok haza, akkor miért nem mentek együtt? :) kiindulásként érdeklődhetsz arról, hogy hogy tetszik neki az új suli, stb :) aztán majd kialakul
2016. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (#3)


Igazából félek odamenni hozzá mert mi van ha félre értettem? Meg ha oda is mennék mit mondjak neki?

2016. szept. 8. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vok: Megértem a felelmeidet, en ia folyton ilyen helyzetben vagyok. De Legutóbb nem bántam meg, h oda mertem menni ahhoz, aki tetszik.😊 ugy kepzelem el egyebkent, h mondjuk utolered es ramosolyogsz, es megmondod, h észrevetted h egy irány a mentek altalaban, miert ne mehetnetek egyutt?egyikőtök sem unatkozik legalabb 😊 aztán kérdezni a sulirol, es olyan dolgokról, amikre nem valaszolhat egy szóban.😊 egyebkent amiatt ne aggódj, h félreértés vagy sem,hisz ez barátságos gesztus elsősorban. Tehat ha nem is lesz romantikus vége - szerzel egy barátot, vagy legalabbis beszelgettel vele egy jot. 😊 sokkal jobban fogod banni, ha nem teszed meg, gondolj bele 😊
2016. szept. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!