Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit kellett volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kellett volna csinálnom? Ez csak ilyen lerázós duma?

Figyelt kérdés
2 napos osztálykiránduláson voltunk, és kicsit eldurvult a buli az este...Ilyen 3 fős kis házakba aludtunk, és valahogy a mi kis házunkhoz jött mindenki...beszélgettünk majd átmentek máshova, mindenki, én meg még feltettem a telomat töltőre meg a cuccaimat tettem biztos helyre, aztán meg ledőltem az ágyra....aztán egyszer csak beállított az egyik csaj,( aki korábban is ott volt) takaróval (nekem csak hálózsákom volt) leült mellém, dumáltunk...aztán meg megjegyeztem hogy milyen hideg van, erre odabújt hozzám, engem is betakart, meg elkezdett ölelgetni...így feküdtünk kb fél órát, majd én úgy vettem le hogy többet akar mint ölelkezni és beszélgetni...akkor még jobban odasimult hozzám, én meg egyre biztosabb voltam magamba és lesmároltam...nem viszonozta, erre megkérdeztem tőle hogy "legalább kapok egy puszit vagy valamit", ő meg azt mondta hogy nem, mert akkor nem állnék le...de azért utána mondta hogy nézzem meg hogy be van e zárva az ajtó...megnéztem és visszamentem hozzá az ágyba, de minden maradt ugyanúgy...aztán ki kellett mennie mosdóba, kimentem én meg a többiekhez és nem kerültünk vissza :( pedig előtte 5 percel még ott akart velem aludni, és hogy mondjam a másik srácnak hogy nem fognak itt aludni...de nem lett belőle semmi :( De reggel meg elvitte a pólómat, és abban volt egész nap :D Ezek után végképp nem tudom hogy mit akar
2016. szept. 9. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szándékosan húzta az agyadat. Én a helyedben becsülném a csajban ,hogy nem dobta csak úgy oda magát neked. Beszélgess vele , találkozzatok ha tetszik és úgy érzed lehetne több is. Puhatolózz ,hogy komolyan érdekled-e vagy csak egyszeri alkalom volt. Aztán majd kiderül. minden esetre tuti nem feküdt volna bele az ágyadba ha nem kedvelne.
2016. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :)
2016. szept. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!