Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZeToRr kérdése:

Miért nem tudok normális lányokkal beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit beszeretnék mutatkozni. Adrián a nevem, és főképp jellegzetes arcvonásokkal rendelkezek. Nem vagyok vékony, nem vagyok dagadt. Izmos alkattal rendelkező egyén vagyok, mely s' mást rendészeti iskolába jár. Határozott, ám igazságos egyén vagyok, mely főképp felhívja magára a figyelmet a tisztelettel, és a normális bánásmóddal (néha közömbös, és azt bevallom hogy igen makacs egyén vagyok.) Azt mellé tenném, hogy a lányoknál ez valahogy nem működik. Nem nézek ki rosszul (akikkel beszélte, szerintük nagyon jól nézek ki) és szerintük jól nézek ki. De valamiért, ezt a témát nem tudom annyira kifeszegetni, mivel nem értem hogy mi a probléma velem. Első sorban, én nagyon nem szeretem azt aki dohányzik; ill: alkolizálja a saját testét. Erre harapok, mivel első sorban mindenki saját testi épségét szoktam nézni. Igaz, hogy én tini vagyok, és nem a legjobb ember. De azt bátran kitudom jelenteni, hogy főképp igazat mondok, és a hazudás nem jelképes vonásom. Nem hazudok, csak igazat mondok.

Ez lenne a problémám, hogy miért nem tudok lányokkal normális beszélgetést indítani?

Tudok hülyéskedni, hülye poénokat bevágni melyek eléggé szépek, viccesek. De ehhez még társulna az is, hogy eltudok beszélgetni velük sokáig. Akár több hónapig, és utána valamivel megbántom, és ennyi volt.

Bepipulok, vagy valami. Nem vágom.

Utána meg ha próbálnék 1 év után bocsánatot kérni, és valamit legalább megkérdezni hogy mi a baja, erre meg egyből letilt.

Na, köszönöm hogy végig olvastad, és várom az értelmesebb kommenteket. Na sziasztok, és további szép estét! :)



#lány #párkapcsolat #miért nem vagyok jó
2016. szept. 9. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Néhol helyen helyesírási hibák, de azt el lehet nézni. Mivel bugos ez a rákos böngésző, és nem látom azt amit írtam.
2016. szept. 9. 23:44
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismétlések, indokolatlan vesszők tömkelege. De sebaj, gyakorikérdések.
2016. szept. 9. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Szia! A mostani lányok a rosszfiúkat szeretik, az olyanokat AKIKEN lehet nevetni, és nem azokat AKIKKEL EGYÜTT lehet nevetni, esetleg értelmesen társalogni.:) A tini korokban a te fajtád eléggé nehezen talál barátnőt, még ha elég sűrűn is keresi, a leirtak miatt. Nem elég ha bátor vagy, intelligens, határozott, muszáj valami, demegbas.ználak poént betolni nekik, mert igy vagy ugy a finom humort, ami nem sze.xhez kapcsolódik megunják gyorsan...Vagy:kinézetre teljesen elpávulsz és követed a következő alapszabályokat:

1. Ecsethaj, mellette kopaszcsik

2. Ülepes farmernadrág, ami térdtől le van szűkitve

3. Aranyóra (!!!nagyon fontos!!!)

4. Páva melegitőszett, ami full fekete, és angol szavak vannak rá fehér téglalapba irva, mint pl Truth, Believe stb.

5. Pávapólók:FONTOS!! Fekete alapon, piros téglalapba irások, meg persze az ilyen csillagos ég hatású pólók..igen azis kell...meg persze jöhetnek a hosszitott pólók

6. Converse cipő, amit nem akárhogy kell bekötni: az egyiket bekötöd rendesen szép masnisra, a másikat csak rangaszon bedugod oldalra, mert az kur.vára menő...xD

Minden egyes ilyen dolgot betudsz szerezni Budapesten könnyedén, ajánlom a New Yorker női és férfi részlegét is, habár úgysem lehet megkülönböztetni a kettőt :)

Naigen, el kéne járnod bulizni, kicsit iszogatni, mert ha nem cigizel és nem is iszol, az kurv.ára nem menő....igy nem lesz barátnőd még egy ideig.xD

AZ A LÉNYEG: NE BESZÉLGESS EL A LÁNYOKKAL ÉRTELMESEN, AKÁRMIT MONDANAK, MINDIG MINDEN EGYES MÁSODPERCBEN HÜLYÉSKEDNI KELL VELÜK...Pl ábrázolok egy szituációt: Van rajtad egy kabát, melletted ül a kiszemelted, és megszólal: -Jaj de hideg van... (Ugye te most azt gondolnád, a kabátodat oda kéne neki adni...hát barátom lófa.sztxD) de nem, nem adsz neki kabátot, arra várhat, inkább szólj be neki valamit, pl ja, még szerencse hogy olyan kövér vagy, h az irhádtól nem érzed a hideget...ez bejön nekik....de most komolyan......mi ez a mai világ????

2016. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

te is úgy tanultad gondolom, hogy ahol megállsz a szövegnél, mert kis szünet van, oda vesszőt kell tenni:D Én is pont ugyanígy vagyok vele, így amikor megállok gondolkozni egy szövegnél oda is mindig vessző kerül:D


Am normális beszélgetés a lányoknál leginkább a hangod súlyán van, illetve a testbeszédeden. Ha a hangsúlyod lágy, de mégis domináns, tehát kedves, de tekintélyt parancsoló, akkor jobban figyelni fognak, illetve ha jól használod a testbeszédedet. Nem feltétlen mindig a saját gondolataidat kell megosztanod, néha kérdezd ki a véleményüket valamiről, és gondold át az ő látásmódjukat is. Jó dolog az, ha biztos vagy, hogy igazad van, de ne add ki mindig magadból, hagyd hogy ők is kifejtsék a saját látásmódjukat. Ha úgy hiszik mindig igazad van, akkor már meg se fognak merni szólalni, mert ők biztos hülyeséget mondanak..:D Tehát hagyd egy kicsit őket is érvényesülni:D


Őszinte leszek nem olvastam el teljes egészében a kérdést, de remélem a lényeget így is sikerült kiszűrnöm:)

2016. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vágom, és sajnos tényleg ilyen emberek kapják meg a legjobban kinéző lányokat (értelemre sík hülyék) de ez nem lényeges most.

Köszi a válaszod, és további szép estét! :Ö

2016. szept. 10. 00:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Az nem a :O jel akart lenni, hanem egy :)
2016. szept. 10. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
ajj ez nem így működik, hogy a sík hülyék kapják meg a jó csajokat. Ezt hívják felelősséghárításnak srácok. "Ők a felelősek azért, hogy nekem nem jut jó csaj". Egy felelősségteljes embernél ez a mondat valahogy így néz ki:"Valamiben fejlődnöm kell még, hogy nekem is olyan jó csajom legyen". Ez a helyes hozzáállás.
2016. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen emberek kapják meg a legjobban kinéző lányokat"


Ha te is ilyen felszínes p1cs@ vagy akinek az a legfontosabb hogy jól nézzen ki a nősténye, nyugodtan legyél agyhalott páva, működni fog. Ha normális szép lányt akarsz, amit őszintén kétlek a kérdés és a komment alapján, gyúrjál még a kommunikációs készségeidre mert néhol olyan mintha google fordítóznád a magyart :D

2016. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Jolkinezok stoppolva vannak? A kinezete miatt akarsz baratnot? Szerintem meg akkor varj vele, perszr azis merv ado,de ez olyan mintha vennel egy bellulrol rohadt dinnyet, nem tudod milyen a belseje, csak a kulsejet latod, majd rajossz hogy a masik kellett volna, es igazabol jo ez az anti alkoholistasag meg minden,de a barataidat hagyd inni (norm.hatarokon bellul) elobb utobb lesz majd baratnod,de par dolgon valtoztass ;)
2016. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3 őszintén sajnállak, elég nyomorult állapotban lehetsz... Ennyi erővel mért csak a ribikre mennek a normális srácok.

Kérdező: Az a baj, hogy önző vagy, csak azt nézed , hogy neked mi kell. De pl belegondoltál már, hogy rád kinek van szüksége?

2016. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!